Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mada72's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.02.2009
    Postari in forum
    1
    sintam casatoriti de 9 si nu am ramas niciodata insarcinata desi am fc sex neprotejat.am fost la medic si ma diagnosticat cu sterilitate primara.in urma acestui diagnostic mi sa dat ca sotul sa fc spermograma ,rezultatul spermogramei este bun.acum urneaza sa incep eu investigatiile,am inceput sa iau brinca ursului,tinctura si acid folic.se poate ramine insarcinata cu ele ?fara a mai ajunge la investigatii

Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.652
    Nu, nu se poate, doar un miracol.
    Fa toate analizele ca tre stii cum sta "aparatura" cum ovuleaza, cum sunt trompele, etc.

Intra
    AICI

ca sa stai de vorba cu fetele care s-au lovit de multe probleme si care au facut si fac multe analize pt a ramane insarcinate.
    Te pot ajuta cu multe sfaturi, iar la inceputul topicului ai si lista cu analizele care se fac de obicei.
    Te asteptam.

Moderator Floricica Avansata ana_micu83's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2008
    Postari in forum
    2.189

Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Buna, Mada! Pe langa link-ul lasat de Flora, care sunt sigura ca iti va fi foarte util, iti mai las si eu doua link-uri catre subiecte asemanatoare cu cel deschis de tine.

Mult succes in indeplinirea visului de a fi mamica!

Vrem un bebe

Imi doresc un copil

Acest subiect va fi inchis.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari