Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ramonapop's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.01.2010
    Postari in forum
    1
    Buna ziua , imi dores un bebe dar el numai nu vine , poate ma ajuta cineva cu niste sfaturi. Am pierdut o sarcina anul trecut in aprilie , in urma unei vaste serii de analize sa constatat ca nu am nimic , singurul raspuns de la mai multi medici a fost sa am rabdare ca se va intampla dar intrebarea mea este cand ca nu mai am rabdare. Poate este cineva in aceasi situatie si ma ajuta.

Floricica Avansata dada85's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.10.2009
    Postari in forum
    1.864
    Buna ramona. Imi pare rau de pierderea sarcinii. Daca vrei sa discuti cu fete care lupta pentru acelasi rezultat poti sa intri aici. Http://www. Copilul. Ro/forum_clubul_aspirantelor_viitoare_burtici_ce_lupta_fara_incetare_pentru_realizarea_visului_82_19074. Html? 17
    iti doresc ca visul sa ti se implineasca cat mai repede.

Floricica Nou Venita valy-kitchener's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.03.2010
    Postari in forum
    1
    si eu sunt in acceasi situatie ,am pierdut o sarcina in 2002 ,apoi am evitat sa raman insarcinata iara ,in 2007 am avut un accident de masina si mi sa recomandat sa nu raman insarcinata cel putin 2 ani din cauza soldului rupt ,iar acum iatane in 2010 si barza nu mai vine ,ce este de facut????

Floricica Nou Venita ioana98's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.08.2009
    Postari in forum
    84
    Buna, nu este cazul sa disperi! De obicei medicul recomanda 6 luni de relatii in perioada fertila recunoscuta, daca dupa aceasta perioada nu apare bebe atunci trebuie mers la analize si daca intri la aspirante iti spun ele ce analize sa faci. Incredere in Dumnezeu si vine copilasul!

Floricica Nou Venita anchii's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.05.2010
    Postari in forum
    1
    Incearca sa iti determini perioada fertila adica momentul ovulatiei daca spui ca analizele sunt bune probabil ca nu nimeriti perioada ideala vezi mai multe pe SANATATEA CUPLULUI: fertilitate, sarcina, copii Sper ca vei reusi Bafta

Floricica Nou Venita cristinadrag's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2011
    Postari in forum
    2
    Buna fetelor,Puteti gasi foarte multe informatii utile pe acest site : Imi Doresc Copii. Sper sa va fie de folos. Bafta multa va doresc!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari