Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime micuta's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2009
    Postari in forum
    5.310
    Buna fetelor am si eu o intrebare la un ecograf mi-a iesit ca uterul meu are multiple imagini ecogene de intensitate osoasa sugestive ptr resturi cacificate dispuse spre fundul cav uterine si mi-a recomandat sa fac o histeroscopie,asi vrea sa stiu in ce consta dak e dureroasa dak se face anestezie si cel mai important dak odata facuta dispar chestiile acelea care ma impiedica sa fac un bebe ,si in ce per a lunii se face ,va rog din suflet care ati trecut prin asa ceva sa-mi raspundeti sant disperata ,sper ca nu v_am plictisit

Membru inregistrat la
    17.01.2009
    Postari in forum
    5.310
    buna fetelor ! nu a mai facut nimeni o histeroscopie sa imi spuna si mie cum e ?

Floricica Nou Venita flory79's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.03.2010
    Postari in forum
    22
    buna am fost plecata din oras si nu am putut sa tin legatura cu voi.am facut histero nu ma durut dar trebuie sa urmez un tratament.totul a fost bine uter normal si cavitate omogena opaciata,histerosalpinx bilateral,proba cotte+ numai pe stinga

Membru inregistrat la
    17.01.2009
    Postari in forum
    5.310
    buna ! ma bucur ca esti bine ,mie nu mi-a venit nici acum ,am inceput sa iau duphaston,sa nu mai stau asa ,a trecut deja 2 luni jumate ,,te poop si sa auzim de test pozitiv

Floricica Nou Venita flory79's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.03.2010
    Postari in forum
    22
    am fost la med care mi-a facut histerul si mi-a spus fara doar si poate trompe infundate,sa merg la buc. pt desfundarea lor.Am plecat de acolo cu o falca in cer si una in pamint.Am fugit la dr cu care am nascut fetita si parerea ei a fost cu totul alta.Acum imi fac mycoplasma,ureaplasma si clamidia,miine si astept rezultatul.dr care mi-a facut histerul este dr novac de la sp 2 craiova,oricum nu aveam incredere in ea si regret ca am ajuns acolo.in schimb dr tudorache o femeie de nota 2000,mi-a zimbit si mi-a spus vezi daca crezi in toata lumea!astept rezultatele timp de 2 saptamini ca nu se lucreaza la noi la craiova merg la buc si o sa vedem dupa ce mai urmeaza.micuta tie nu ti-a venit de 2 luni?teste de sarcina ai facut?bafta si tie

Membru inregistrat la
    17.01.2009
    Postari in forum
    5.310
    buna ! ,,offffffffffff ,am facut test si nu sant ,astept......... si eu te poop ,bafta multa la buc ,sa fie bine

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari