Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ovidiuoana45's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2014
    Postari in forum
    2

E posibil sa fiu insarcinata?

am avut ciclu menstrual an februarie si martie cate 3 4 zile daar era diferit de culoare maronie si de cateva zile ma simb balonata si am avut cateva greturi dar mananc mult fata de cum mancam eu e posibil sa fiu gravida mi-am facut testu dar ami arata negativ si am avut dureri de sani an luna februarie si martie si burtica e cam rotunjoara?

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    nu,nu esti gravida....burtica rotunjoara de care spui se face abia pe la 4 luni,sanii te dor tarziu in sarcina,sau deloc...si plus ca ti-a venit,nu conteaza cat te-a tinut,conteaza ca a venit,si in plus acel test tia arata ca nu esti.vroiai sa fii cumva?ca deobicei din dorinta de a fii ti se pare ca ai simptome de graviduta :)

Floricica Nou Venita ovidiuoana45's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2014
    Postari in forum
    2
    da mai vrem un copilas
    si ma gandeam ca poate sunt dar ma simt foarte balonata simnt ca se misc cv an burta de aia si mananc antruna

Floricica Cu Vechime Astrid22's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.08.2013
    Postari in forum
    5.153
    Citat Postat de ovidiuoana45 Vezi mesajul
    da mai vrem un copilas
    si ma gandeam ca poate sunt dar ma simt foarte balonata simnt ca se misc cv an burta de aia si mananc antruna
    sincer mi-a trebui ceva timp sa ma gandesc daca sa iti raspund la intrebare, apoi cum sa iti raspund... desi am dubiile mele legate de postarea ta, iata raspunsul: bebele incepi sa il simti prin sapt 15-16 in burtica, dar avand in vedere ca ai test negativ facut ieri si te simti balonata, as tinde sa cred ca ai gaze... ma opresc aici. Iti doresc numai bine!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari