Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice gulina's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.07.2006
    Postari in forum
    404

Caut pregnyl! Va rog sa ma ajutati!

Hristos a inviat!
    Fetelor caut pregnyl pentru o prietena! Are mare nevoie de el pt a sustine sarcina! Daca poate oricine sa ne ajute cu o informatie de unde mai poate fi cumparat sau daca are cineva si nu ii mai foloseste!
    Multumesc!

mada_lyna
    Guest
    Produsul : PREGNYL PULB INJ 5000UI CT*1 FIOLA_ in farmacia : Sensiblu Craiova 3
    sau
    Prospect Medicament - PREGNYL, fiole 500 UI, 1500 UI, 5000 UI

vad ca se elib.doar pe baza de reteta .spune-i totusi sa sune si eventual sa le trimita reteta prin curier,si banii.si ei sa ii dea medicamentul. sau poate are pe cineva in orasele site-urilor( Craiova/Miercurea/)

mada_lyna
    Guest
    mai vand unii si pe okazii,dar eu una n-as cumpara nici moarta.acum...

Membru inregistrat la
    14.07.2006
    Postari in forum
    404
    te rog mai da-ne niste detali ! unde in Craiova?? la ce farmacie?suna-ma oriunde!

Membru inregistrat la
    14.07.2006
    Postari in forum
    404
    nu merge decat prin clinica lor de la Craiova de fertilizare ! si nu vand decat pacientelor lor!daca mai stiti ceva!?

Floricica Senior julay's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.11.2009
    Postari in forum
    3.590
    Citat Postat de gulina Vezi mesajul
    Hristos a inviat!
    Fetelor caut pregnyl pentru o prietena! Are mare nevoie de el pt a sustine sarcina! Daca poate oricine sa ne ajute cu o informatie de unde mai poate fi cumparat sau daca are cineva si nu ii mai foloseste!
    Multumesc!
    Buna! Adevarat a inviat! :) Eu am folosit pregnyl pe vremea cand faceam stimulare ovariana pentru a ramane insarcinata! Il cumparam de la spitalul Panait Sarbu/maternitatea Giulesti din Bucuresti tot pe baza de reteta , costa 60 ron injectia. La ultima stimulare am cumparat Ovidrelle, 130 Ron injectia, de la farmaciile Sensiblu Bucuresti. Mi s-a spus ca este varianta noua a Pregnylului...

Floricica Nou Venita rusu elena geanina's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2007
    Postari in forum
    188
    vezi ca ti-am lasat eu un link
    poate te ajuta

Floricica Debutanta cristina.sofia's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.03.2012
    Postari in forum
    702
    incearca la maternitatea giulesti ca akolo sigur gasesti!

Floricica Nou Venita Dorinastan's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.05.2012
    Postari in forum
    2
    Buna ziua,
    Am vazut ca,cautati pregnyl.As vrea sa va ajud cu acest medicament,am pregnyl de 5000ui,10 fiole,aduse din Germania in februarie anul acesta ,pastrate la frigider,daca va intereseaza contactati-ma la nr.tel 0742285050.

Citat Postat de gulina Vezi mesajul
    Hristos a inviat!
    Multumesc!

Floricica Nou Venita GeaninaL's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.04.2012
    Postari in forum
    12
    buna seara! pe mine m-ar interesa sa cumpar . Imi poti spune te rog cat costa o fiola si daca ai putea -si cum- sa trimiti in Braila?

Floricica Nou Venita Dorinastan's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.05.2012
    Postari in forum
    2
    Cred ca se poate trimite prin posta sau prin curier rapit.Eu le-am cumparat cu 10 euro fiola,tot cu atat le si dau .Vorbim daca vrei si iti trimit.

Citat Postat de GeaninaL Vezi mesajul
    buna seara! pe mine m-ar interesa sa cumpar . Imi poti spune te rog cat costa o fiola si daca ai putea -si cum- sa trimiti in Braila?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari