Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata luss's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2012
    Postari in forum
    1.704

Cariotip Timisoara (in urma SOE)

Buna dimineata!
    Mamici din Timisoara, puteti sa-mi spuneti, va rog unde pot face analizele de cariotip la preturi normale? Am gasit la un laborator prestigios 1600/persoana.
    Va dog mult sa ma ajutati cu aceasta informatie.
    Multumesc.

Floricica Novice helen30's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.02.2012
    Postari in forum
    300
    Citat Postat de luss Vezi mesajul
    Buna dimineata!
    Mamici din Timisoara, puteti sa-mi spuneti, va rog unde pot face analizele de cariotip la preturi normale? Am gasit la un laborator prestigios 1600/persoana.
    Va dog mult sa ma ajutati cu aceasta informatie.
    Multumesc.
    Buna, sunt din Ploiesti si am facut cariotipul la clinica Sante, la un pret destul de accesibil (~500 Ron). Presupun ca tu te-ai interesat la Synevo, analiza se determina in Germania, de aceea rezulta si costul atat de mare. Daca mai vrei alte informatii si stiu sa iti raspund, cu cea mai mare placere, o zi buna !

Floricica Avansata luss's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2012
    Postari in forum
    1.704
    Buna Helen!
    Iti multumesc pentru raspuns. Ai dreptate.....Am sunat la un alt cabinet de genetics si costa 400 lei de persoana.....e Mai ok totusi...

Floricica Novice helen30's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.02.2012
    Postari in forum
    300
    Citat Postat de luss Vezi mesajul
    Buna Helen!
    Iti multumesc pentru raspuns. Ai dreptate.....Am sunat la un alt cabinet de genetics si costa 400 lei de persoana.....e Mai ok totusi...
    Nu ai pentru ce, intr-adevar e mult mai rezonabil la clinica aceasta, bine ca te-ai interesat inainte. Mult noroc sa iasa rezultatul bine !

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari