Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita atish's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.04.2010
    Postari in forum
    264

ameteala

ce cauzeaza starile de ameteala severe?
    daca ma puteti ajuta v-as multumi mult ( exclus anemia, etc

iubytzik22
    Guest
    In general starile de ameteala pot fi cauzate de :stres, alimentatie necorespunzatoare adik nu mananci cum trebuie, oboseala, sarcina......

Floricica Nou Venita atish's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.04.2010
    Postari in forum
    264
    Citat Postat de iubytzik22 Vezi mesajul
    In general starile de ameteala pot fi cauzate de :stres, alimentatie necorespunzatoare adik nu mananci cum trebuie, oboseala, sarcina......
    sarcina nu e sub nicio forma in situatia mean, ramane alimentatia, dar sa zicem ca la fel de dezordonat sa spun asa a fost programul alimentar si inainte si nu am simtit ametelile astea atat de puternice( nu opot nici sa ridic capul de pe perna cateodata), obosela...hmmm nu prea, ramane stressul:( Multumesc Iubytzica

iubytzik22
    Guest
    Nu ai pt ce atish...totusi parerea mea este sa consulti si un medic vezi sa nu fie altceva.....si poate sa iti dea ceva...eu stiu sigur ca de la oboseala acumulata aveam niste ameteli de simteam ca se invarte casa cu mine

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari