Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice bondarrr's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.01.2009
    Postari in forum
    433
    luni sotul meu este programat pt spermograma dar problema este ca o sa aiba la momentul respectiv 6 zile de abstinenta.. eu sunt la tratament cu ovule si pana atunci nu o sa mai activam...e vreo problema daca nu ne incadram la limita de 3-5 zile de abstinenta?depasim cu mult?

Floricica Nou Venita ami24's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.06.2008
    Postari in forum
    92
    Si sotul meu a facut spermograma acu 1 luna, si nu e nici o problema ca a stat 6 zile fara contact; mai rau e daca sunt 2 zile caci nu prea are ce sa..."doneze" .
    Oricum pentru spermograma, nu e nevoie decat de o mica cantitate, asa ca...daca va duceti cu 1ml nu-i problema.
    Apropo, cum procedati? Recoltati acasa, sau la spital?
    Caci daca e acasa, intr-o (maxim) 1 ora trebuie dusa la temperatura corpului.
    Bafta1

Floricica Nou Venita onlymeionut's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.04.2009
    Postari in forum
    1
    buna vreau si eu sa stiu unde pot sa fac si eu recoltarea asta in craiova si cat ma costa var rog frumos doamnelor :)) vreau sa stiu daca pot sa fac copiii k imi doresc foarte mult:)) iubesc copiii eu si vitoarea mea sotie :)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari