Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior riga trika's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.08.2009
    Postari in forum
    2.706
    Un mod mai bun de a impaturi sosetele | Doua maini

ce a invatat sotul meu sa faca! acum mi-am adus aminte! eu una nu procedez asa!

coffee
    Guest
    Citat Postat de coffeeflor Vezi mesajul
    aaaa, pai ma inscriu si eu. ai un link rapid sau gasesc repede? acum nu pot ca sunt cu printul. a papat azi de fiecare data ambii sani si a facut 3 cachita o avea vreun puseu de crestere. ma uit diseara pe net.
    uite linkul la crosetele mele ca nu mai am baterie la aparat poate le storc mai incolo, ca mai isi revin LIDL sunt cele colorate albastre roz galben. am luat un set de 3 4 lei. sunt super
    sa-i fie de bine flacaului!
    si tie spor la crosetat de acum!

coffee
    Guest
    Citat Postat de riga trika Vezi mesajul
    Un mod mai bun de a impaturi sosetele | Doua maini

ce a invatat sotul meu sa faca! acum mi-am adus aminte! eu una nu procedez asa!
    mie imi place metoda din prima poza

Membru inregistrat la
    10.08.2009
    Postari in forum
    2.706
    Cum sa faci cercei din lut | Doua maini
    Cum sa faci o brosa din pasta FIMO | Doua maini astea sunt pt doamna silvia, ca are mai multa experienta!

Membru inregistrat la
    10.08.2009
    Postari in forum
    2.706
    Citat Postat de coffee Vezi mesajul
    mie imi place metoda din prima poza
    eu bag una intr-alta, atat!

coffee
    Guest
    eu rar le strang in perechi, le am diverse culori (nu am doua perechi la fel) si chiar daca le am libere in sertar, indata fac perechea...

coffee
    Guest
    unde sunteti fetelor? impaturiti sosete?

Membru inregistrat la
    10.08.2009
    Postari in forum
    2.706
    eu sunt pe aici! la noi fuse cutremur!

coffee
    Guest
    serios? cred ca a fost mic, ca nu au scris nimic pe site-ul meu preferat

Membru inregistrat la
    10.08.2009
    Postari in forum
    2.706
    da ana a fost mic.nici eu nu l-am simtit, dar am vb cu maicamea la telefon si in spital se simti, se miscau paturile, se speriara putin dar veni doctora si le linisti! eu vb la telefon si priveam pe fereastra, daca eram in pat poate il simteam si eu!

marci1418
    Guest
    am intrat si eu un pic cat sotul isi face ciorba, apoi continui discutia cu el... felicitari gravidutelor pentru rotungire si sarcina usoara pina la termen... merci fetelor...
    am o verisoara care eri a nascut o fetita de 4500...sunt foarte fericiti si eu ma bucur pentru ea :)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari