Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta 2you4ever's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.08.2009
    Postari in forum
    1.145
    De ce nu puneti si un link?!
    M-ar fi ajutat mai mult

Floricica Nou Venita Annyta's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2012
    Postari in forum
    6
    buna ramona!si eu am facut joi prima inseminare intruterina la o clinica din germania in neuwied la dr Beran, sper sa reuseasca. imi doresc de mult un bebe desi sunt perfect sanatoasa. Daca a mai fost cineva la el, poate ma ajuta cu un sfat! Multumesc!
    Sa iti triasca baietii!
    Modificata de Annyta; 09.11.2012 la 16:06:18.

Floricica Nou Venita ioannan's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.11.2012
    Postari in forum
    1
    buna si eu sunt noua si doresc sa ma alaturi tuturor cu aceeasi problema, luni sunt programata pentru primele investigatii ptr inseminare artificiala la polisano sibiu, sincer imi e tare teama , mai urmeaza cineva la polisano sibiu?

Floricica Nou Venita Annyta's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2012
    Postari in forum
    6
    Buna fetelor!vad ca nimeni nu mai intra, nimeni nu mai zice nimic. Am citit azi o zi intreaga tot forumul asta, simt ca cedez psihic cand ma gandesc cate suferim. Din pacate inseminarea intrauterina nu a reusit si sunt f dezamagita, trista si imi vine sa urlu. Mai impartasiti-mi din experientele voastre, dati-mi un sfat vreau sa merg la Debreten in ianuarile la dr Zadori.
    Acum vreau sa ma linistesc un pic, iar voi imi dati multa speranta!
    Melisa ce ai mai facut, am plans la povestea ta, iti doresc un bebe si stiu ca Doamne Doamne ti-l va darui! Succes fetelor!

Floricica Nou Venita alimyna's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.06.2012
    Postari in forum
    1
    Buna. Ma poate ajuta cineva cu un nr de telefon de la cineva din Debrecen, care traduce?

Floricica Nou Venita Ciurariu.Andreea514's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2014
    Postari in forum
    19
    buna fetelor,si eu miam facut inseminare ieri la iasi am fost vineri la el si aveam ovulatie aveam un folicul pe ovaru drept si unu pe stangu de 19 mm amandoua si si mia zis sa vin sambata sa imi faca inseminare si sa am contact de duminica dar am ceva dureri mai ales pe dreptu oare de ce? si de luni mia dat sa iau utrogestan 2 pe zi

Floricica Nou Venita elennaa123's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2017
    Postari in forum
    10
    Dacă vă pregătiți să vă adresațila noi la rom, vă rog să vă gândiți bine, mi-am făcut fiv în 4 ianuarie fărăsucces..probabil așa a fost să fie! Eu am produs 13 foliculi din care 12 maturisau prins 11 embrioni a doua zi au mai rămas 6 super sănătoși, în a patra zi auzis că nu ma mai țin la curent pentru că embrionii sunt perfecți dar surprizaam avut-o în a cincea zi în care s-a făcut embrio -transferul am mai ramas cu 3embrioni din care unul bun ei mi-au propus să îi transferăm pe toți pentru căoricum numai aveam niciunul de rezervă...am făcut embriotransferul dar dupa cumam scris făra succes...

OK

Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Prin continuarea navigării, ești de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!