Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita galaxy's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.10.2008
    Postari in forum
    1
    Buna ziua tuturor! Ma numesc Magda, am 31 de ani si sunt din Bucuresti. Am avut o relatie de durata care s-a incheiat acum 3 ani, si de atunci nu am mai cunoscut un om cu care sa reusesc sa construiesc. Am un job bun si stabil, si doresc sa adopt un copil. Nu am o locuinta proprie, ci locuiesc impreuna cu fratele meu in apartamentul parintilor (parintii nostri locuind in afara orasului). As dori sa stiu daca acest lucru este un impediment in adoptie, si care ar fi celelalte puncte cheie ce trebuie indeplinite de adoptator. Multumesc anticipat pentru raspunsuri! Doamne ajuta! Magda

Floricica Nou Venita bitza31's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.09.2008
    Postari in forum
    10
    Buna seara Magda,
    bine ai venit. Poti afla foarte sigur mergand la DGASPC de la sectorul de care apartii dar din cate stiu eu, ai nevoie la dosar de titlul de proprietate sau alt titlu care sa ateste dreptul de folosinta a locuintei - copie legalizata.
    Mult succes,
    Bitza

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari