Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata mysasha's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.07.2009
    Postari in forum
    1.635
    Salut mamicilor! Sunt o mamica de sasha, un baietel care ne a schimbat viata, fara de care nu mai pot sa fac un pas! Cel mai frumos moment a fost cand am aflat ca o sa fim parinti, pentru ca s-a intamplat asa repede....adica in vreo 2 saptamani:)) Si hop! A venit barza!! A mai trecut cineva prin asta? Trebuie sa recunosc ca a fost si este o experienta..Cine stie cunoaste.

Daca vreti sa schimbam impresii despre aceasta experienta..

Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    buna bunaaa bebe sasha! esti frumos si haios tot! sa cresti mare mare si fericit si sa te bucuri de parintii tai mult de tot.

ma bucur mamica de sasha ca esti fericita ca proaspata mamica! sunt sigura ca vor veni si alte mamici care vor povesti alaturi de tine.

Floricica Nou Venita cami72's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.01.2007
    Postari in forum
    34
    buna mamica de sasha, sa va traiasca sufletelul e tare frumusel! sa creasca mare si fericit, sa va umple de bucurie cum ne-a umplut si pe noi Edi. la noi nu a fost asa de brusc ca la voi, dar in acelasi timp la fel de frumos. sa va traiasca si ne mai auzim.
    multi si sa va bucurati din plin.

Floricica Nou Venita norma's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.10.2007
    Postari in forum
    37
    salutari sasha si mamica, si bine v-ati gandit cu infiintarea clubului copiilor. Au trecut cateva luni de cand sunt mamica, si au fost cele mai frumoase luni. Cristian e o minune aparuta dupa mult timp in viata noastra.
    Ce se va petrece in cadrul clubului? Putem sa povestim ce nazdravanii spun / fac copiii nostri?
    Sau alte idei?

Cu drag, Crsiti si norma

Floricica Nou Venita simona14's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2009
    Postari in forum
    19
    Fetelor cred ca ar trebui sa vorbim si sa ne laudam mai mult cu puiutii nostri,de care suntem tare mandri,si se vede.Sau cum a zis si Norma,alte idei?

Floricica Nou Venita ellisa's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2008
    Postari in forum
    9
    felicitari ptr acest eveniment important in viata voastra si sa va traiasca minunea.....ca si in cazul tau(doar ca noi am asteptat noua luni acest eveniment) si noi suntem fericitii parinti a unui baietel superb...David,l-am cunoscut cand avea 3 luni si jumatate si suntem de 4 luni impreuna.....a reusit sa ne schimba intru totul viata si modul de a gandi, de a zambi, de a rade in hohote, de a vedea intr-o alta lumina tot ce misca in jurul nostru.....nici nu puteam sa ma gandesc ce inseamna sa fii mama daca el....acea mogaldeata mica cu doi ochisori negri nu imi dadea acest drept.multumim lui Dumnezeu, ptr faptul ca aranjeaza lucrurile astfel incat cele doua parti implicate(atat noi ca parinti cat si bebe)sa sufere cat mai putin si sa se ajute reciproc....

Floricica Nou Venita norma's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.10.2007
    Postari in forum
    37
    Ai dreptate, Ellisa, D-zeu aranjeaza lucrurile. Noi l-am intalnit pe Cristi la 3 ani jumate, si a fost "dragoste la prima vedere" de ambele parti. Iar dupa ce am ajuns acasa, se comporta atat de "intelept" de parca stia si el ca trebuie sa faca sa fie bine. Totul a fost cat se poate de bine. E un copil deosebit, minunea din viata noastra.

Membru inregistrat la
    31.07.2009
    Postari in forum
    1.635
    hei!! salut! nu credeam ca o sa mai apara cineva pe aici [imbratisarea] . ideea clubului mi a venit mai demult si vreau chiar sa o dezvolt. la noi in oras sunt multi bebei adoptati si chiar vb cu parintii sa facem un club. ma bucur ca sunteti aici si ....avem multe de povestit

Membru inregistrat la
    31.07.2009
    Postari in forum
    1.635
    mersi cami ,si edi e un scump. cati ani are?

Membru inregistrat la
    31.07.2009
    Postari in forum
    1.635
    norma vreau sa ne povestesti cum a fost la voi. ma refer ca avea 3 ani. ma intereseaza pt ca pe al 2 lea daca il iau asi vrea sa l iau mai mare.

Floricica Nou Venita cami72's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.01.2007
    Postari in forum
    34
    Edi are acum 4 ani si 7 luni, dar a venit la noi cand avea 2 luni. fotografia din avatar e mai veche, intra pe albumul foto sa vezi poze mai noi. va sarut si va doresc toata fericirea din lume

cami & edi

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari