Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita savana's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.07.2009
    Postari in forum
    1
    Buna ziua,

Acum ceva timp am aflat ca nu pot face copii. M-am hotarat sa infiez un bebe impreuna cu sotul meu. Peste aprox. 2 sapt. o sa-mi pot ridica certificatul de parinte adoptator.

Marea mea prolema incepe abia acum : cum o sa fie sa vad un copil la centru si sa spun ca-l vreau sau nu? O SA SIMT CEVA CAND IL VAD? Sincer sunt foarte stresata si de partea genetica a bebelului.

Ma poate ajuta cineva cu un sfat?

Floricica Nou Venita geo227's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.08.2009
    Postari in forum
    3
    buna,numele meu este georgiana. sunt insarcinata sin anumite motive personale nu doresc sa pastrez acest copil.parintii mei nu sunt de acord si nu am nici un fel de ajutor si sprijin din partea lor. vreau sa dau acest copil spre adoptie inca din maternitate. vreau sa fiu sincera si sa spun de la bun inceput ca eu voi naste prin cezariana si ca nu am nici un fel de putere materiala de a suporta costurile acestei cezariene care se ridica dupa barfele din maternitate undeva la 15-20 mil lei vechi si deaceea as dori sa gasesc o famile dispusa sa ia acest copil inca de la nastere si sa ma ajute sa suport aceasta spaga care trebuie data medicilor. nu vreau dar sa credeti ca vreau sa "vand" acest copil dar de la internarea in spital ti se pune in atentie aceste lucruri de la asistente pana la medici.
    las nr meu de tel si daca se gaseste o astel de famile cu suflet mare sunati-ma 0745741751

Floricica Nou Venita crissis81's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.04.2009
    Postari in forum
    10
    Ai schimbat pretul draga mea? Saptamana trecuta te jurai ca 2000 euro ti-a cerut pt cezariana si acum a scazut la 2000 lei? Eu te sfatuiesc sa nu iti mai bati joc de sentimentele unor oameni care nu vor decat sa faca un bine. Nu poti sa ceri sa te scape de "povara" si sa iti dea bani. Nu esti om serios si iti spun din experienta personala ca acesta este un forum serios.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari