Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 17
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
    Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Ar fi bine daca undeva langa balonase ar putea apare si localitatea unde locuim.Poate se poate face ceva.

Si tot ne-ati promis ca va reapare casuta cu membrii care se gasesc on line dar asteptam de muuuuult si inca nu s-a facut nimic,o sa mai apara sau putem sa ne resemnam?

Floricica Avansata lauraaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.01.2007
    Postari in forum
    1.234
    chiar asa,suntem aici zi de zi si am dori sa vedem cine mai e online sa stim cu cine putem sta de vorba nu sa tot asteptam raspunsuri si persoanele sunt offline.puteti remedia problema asta?va rugam

Administrator Floricica Debutanta administrator's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2005
    Postari in forum
    1.037
    Draga sunshine, este o idee foarte buna cu localitatea o vom avea in vedere. Cat despre sistemul cu utilizatorii online au fost cateva probleme, de aceea va cer putina rabdare.

Am vizitat sectiunea, dar nu am avut timp sa raspundem, acest lucru nu inseamna ca nu tinem cont de ceea ce scrieti aici.

Cum sa puneti poze pe forum

gazica - daca doresti sa pui poze pe forum, fetele au deschis un subiect, ce te-ar putea ajuta:

In cazul in care este vorba de poza de la avatar, trebuie sa micsorezi poza mai intai, daca nu ma insel exista un topic si cu acest subiect.

Daca totusi ai probleme, te rog da-ne un mail pe info@copilul.ro si spune-ne mai in detaliu despre ce este vorba. O seara frumoasa tuturor !

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    am mai spus undeva,daca se poate,sa apara data cand ne-am inscris pe forum!
    multumim!

Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    daca se poate sa puneti posibilitatea de a comenta in albumul unui utilizator,sub fiecare poza.
    multumesc!

Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    mersi,adela:)
    chiar ma gandeam sa poata comenta numai cei autentificati,ca se mai trezesc cate unii sa scrie cuv urate...sau sa avem noi posibilitatea de a sterge comentariile neplacute:)

dar admin nu mai apare,noi avem idei si intentii bune:))))

Floricica Avansata alde_roby's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2006
    Postari in forum
    1.174
    da Nico...tare bine ar fi sa fie numai forum pentru mamici...si nu pentru toata lumea
    La topicul Nora pt Mama , scrie care vrea si care nu vrea....se vorbeste foarte urat....sunt persoane care intra doar acolo...si un limbaj de te doare capul. Am renuntat demult sa mai intru.

Membru inregistrat la
    19.04.2005
    Postari in forum
    1.037
    Draga alde_roby, te-ai inregistrat pe Copilul.ro la data de: 09 Decembrie 2006. Cat mai mult timp alaturi de noi.

Am luat aminte de toate sugestiile voastre, o sa le luam pe rand. Sunt citite, nu aveti grija, chiar daca nu raspundem imediat, ele sunt notate

Pentru a aparea localitatea in care locuiti, trebuie ca fiecare sa va completati datele mai intai.

Problema cu afisarea userilor online va mai dura deoarece aglomera foarte mult forumul, incarcarea paginii se facea foarte greu. O sa gasim un sistem care sa imbine atat dorintele voastra, cat si cele tehnice.

O zi frumoasa!

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Nu ne faceti si un CHAT?
    Mana sus cine mai doreste...!!!!!!!!

Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    mi-ar placea sa stim cine ne viziteaza pagina:)
    si cum am mai zis daca se poate sa lase comentarii(dar sa fie numai inregistrati cei care pot comenta pozele din albumul personal).
    multumesc!

Membru inregistrat la
    19.04.2005
    Postari in forum
    1.037
    Draga cotuca,

Nu stim exact daca momentan iti putem indeplini dorinta privind persoanele ce iti viziteaza pagina, dar o notam. Cat despre comentariile la albumul foto se va rezolva in curand.

Cu chatul exista cateva probleme, dar este notat de mult timp

+ Raspunde
Pagina 1 din 17
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari