Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 11
1 2 3 4 5 6 7 ... Ultima paginaUltima pagina
    Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    Aici voi anunta unde se vor muta topicurile care au fost deschise in sectiuni in care nu isi au locul. Nu voi anunta si topicurile care se vor muta dupa 200 de pagini in ARHIVA! Repet! Mutarea unui topic vechi in arhiva nu inseamna ca este mutat la gunoi. Acest lucru se face pentru usurarea comunicarii dintre voi. Arhiva prezinta 3 cutii si anume: Cutia neagra, unde vei gasi subiecte mai vechi pe care doresti sa le recitesti, Cutia tineretii fara batranete, unde se afla subiectele care nu se ofilesc pentru ca tu sa revii si sa le citesti cu placere si cutia pandorei.

Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    Clubul supermamicilor din Galati (5) a fost mutat din sectiunea Gossip pentru ca este un club al mamicilor cu bebelusi il veti gasi in sectiunea Bebelusi (0-1an). O seara frumoasa! Va rog nu postati offline in acest subiect. Va multumesc!

Dragi mamici, subiectul "Mancam pentru 2?" din sectiunea Familie a fost mutat in sectiunea Sarcina!

Dragele mele subiectul Pielea aspra a copilului din sectiunea Bun venit! a fost mutat la Bebebelusi. Puteti continua sa postati acolo linistite. Multumesc

Subiectul "Ce sporturi preferati" din cadrul sectiunii Gossip a fost mutat in Hobby. Va multumesc

Subiectul Baietelul meu are 6 luni a fost mutat din Regulament in sectiunea Bebelusi, se gaseste sub numele de "A iesit un coltisor de dintisor". O zi frumoasa

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Subiectul "Cand somnul copiilor devine linistit" a fost mutat din Regulament in sectiunea Copil Mic (1-3 ani) O seara placuta!

Subiectul "Ziua Indragostitilor" a fost mutat din Gossip in sectiunea Obiceiuri si traditii

Subiectul "Laptele praf NAN 1" deschis in Sarcina a fost mutat in Alaptarea

Topicul Mi-a intarziat menstruatia a fost mutat din sectiunea Gossip in sectiunea Imi doresc un copil pentru ca este o intrebare legata de preconceptie.

Draga mihab,
    Subiectul "Baby sitter Baia Mare" din sectiunea Copil mic 1 - 3 ani a fost mutat in sectiunea "Bazar"

Subiectul "COPII CU COMPLEXE" deschis in "In direct cu psihologul Anca Munteanu" a fost sters deoarece a fost deschis si in Parinti singuri.

Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Subiectul "Caderea parului la sugari" deschis in topicul "In direct cu psihologul Anca Munteanu" a fost mutat in Bebelusi (0 - 1 an).

Subiectul "Clubul mamicilor din Calafat" deschis in Cutia neagra a fost mutat in Bebelusi (0 - 1 an).

Week-end placut dragele mele

Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Subiectul "Ganduri, barfe si ...nimicuri..." a fost mutat din Imi doresc un copil in topicul Gossip. Multumesc

Subiectul "Spitalul bucur" deschis in topicul "Sarcina" a fost mutat in topicul Nasterea si a fost redenumit Nasterea la maternitatea Bucur.

Draga ioana324

Numele subiectul "HELPPP........sarcina" deschis de tine in carul topicului "Imi doresc un copil" a fost schimbat in Anomalii la testul Papanicolau
    Multumesc

Subiectul "Invatarea cuvantului NU" deschis in "Evenimente" a fost mutat in Copil mic (1 - 3 ani).

Subiectul "Cum il dezvat de biberon?" deschis in "Bazar" a fost mutat in "bebelusi (0 - 1 an)"

Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Subiectul "Botezul" deschis in cadrul topicului "bebelusi (0 - 1 ani)" a fost mutat in "Obiceiuri si traditii" Multumesc

Subiectul "Usturime precedata de mancarimi in zona genitala" deschis in topicul "Frumusete si sanatate" a fost mutat in topicul Sarcina

Subiectul "O urgenta, va rog mult!!!" deschis in topicul "Copil mic (1 -3 ani) a fost redenumit Rahitismul la copilul mic Multumesc

Subiectul "Cosmetice LACURA Germania" deschis in Frumusete si sanatate a fost mutat in sectiunea Bazar

Subiectul "Lapte Humana" deschis in "Bebelusi (0 - 1 an)" a fost mutat in sectiunea Bazar deoarece este vorma despre comercializarea unui produs. Multumesc

Subiectul "Cheiloschizis" deschis in Regulament a fost mutat in Sarcina.

Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Subiectul "Saft" deschis in "Copil mic (1 - 3 ani)" a fost redenumit Cum sa il fac pe bebe sa pape peste sau ou? Multumesc.

Subiectul "ce metode contraceptive folositi si care credeti ca e cea mai sanatoasa?" deschis in topicul "Sanatate si frumusete" a fost redenumit: Metode contraceptive agreate de voi

Subiectul "Avem 7 luni si nu prea ne omoran cu mancarea" deschis in cadrul topicului "Bebelusi (0 - 1 an) a fost redenumit Avem 7 luni si nu prea ne place mancarea
    [floare galbena]

Subiectul "OARE SUNT PROBLEME?" deschis in "Discuta in direct cu Anca Munteanu" a fost mutat si redenumit. Poate fi gasit in Copii (3 - 11 ani) si se numeste Fetita mea este retrasa. [floare galbena]

Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    Dragi mamici, in special Amelia,

Nu pot sa nu recunosc ca ma gandesc la tine in fiecare zi, iar Gabi mereu imi povesteste cate ceva, cand mai afla ce scrii sau cum te simti. Ma bucur ca esti alaturi de noi, eu n-am avut taria si nici timpul pe care mi l-as fi dorit inca sa vorbesc cu tine si pentru asta sa stii ca mi-e foarte rusinica si imi cer scuze . In seara asta m-am gandit la tine mai mult decat in orice seara. Am citit ceea ce ai scris in noul topic deschis de tine. Suntem alaturi de tine, si stii ca nu spun acest lucru doar ca sa sune frumos.

M-am gandit la tine si topicul pe care l-ai deschis nu merita sa stea in Gossip. Are nevoie de un loc special. Sper sa il fac si mai special, ma voi gandi.

Vroiam sa va anunt ca subiectele "Mamici de ingerasi" si "Pierderea sarcinii" au fost mutate in cadrul sectiunii Discutii speciale si se regasesc in Mamici de ingerasi.

Va pup, imbratisari tuturor si Ameliei

Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Subiectul "epudurala" deschis in Nastere, a fost redenumit in Anestezia epidurala.

[floare galbena]

Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Subiectul Administrarea fierului la bebelusi a fost mutat din "Copii (3 - 11 ani), in Bebelusi (0 -1 an).
    [floare galbena]

Subiectul "Ati consumat alcool in timpul sarcinii??Observati vreo reactie adversa la bebelus??" deschis in topicul Bebelusi (0 - 1 an) a fost redenumit in Consumul de alcool in timpul sarcinii, reactii adverse la bebelus [floare galbena]

Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Subiectul "Nasterea la spital de stat sau particular?" a fost mutat din "Sarcina" in topicul Nasterea. [floare galbena]

Subiectul "imunitatea la copii" deschis in "Copii (3 - 11 ani)" a fost mutat in Bebelusi (0 - 1 an) si redenumit in Imunitatea la bebelusi, deoarece este o intrebare adesata de o mamica de bebelusl in varsta de 4 lunite.

Subiectul "Noutati la H&M.LOGG." deschis in "Cutia Pandorei" a fost mutat in Bazar [floare galbena]

+ Raspunde
Pagina 1 din 11
1 2 3 4 5 6 7 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari