Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Dragi parinti,

Copilul.ro a fost creat in incercarea de a raspunde intrebarilor, dilemelor si nevoilor voastre. Am crescut alaturi de voi si am devenit prieteni, un grup mare de prieteni. Parerea voastra a fost mereu importanta, a fost "cea care conteaza" . Din dorinta de a va oferi toate informatiile de care aveti nevoie, va rugam ca in cazul in care aveti propuneri/idei/sugestii referitoare la articole sau informatii pe care ati dori sa le gasiti la noi, sa ni le trimiteti intr-un mail pe adresa suport@copilul.ro

Multumim pentru ca ne sunteti alaturi zi de zi!

Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    Buna tuturor!

Am observat ca acest subiect era inchis si am zis sa-l deschid sa puteti posta parerile voastre. Asteptam in continuare, chiar si in acest subiect pareri despre ce anume v-ati mai dori sa gasiti la noi. in special vizavi de articole, ce nu avem pe site si v-ar interesa?

noi vom intreba medicii, in cazul in care este un subiect medical si vor realiza articole care sa cuprinda toate subiectele de interes ale voastre.

Va imbratisez cu drag si astept cu nerabdare parerile voastre!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari