Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime tweetydeea's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.02.2009
    Postari in forum
    9.296
    Fetelor,eu m-am saturat de noua "fata" a forumului...Uneori nici nu-mi mai vine sa intru cand ma gandesc ca trebuie sa scriu cu litere mari la inceput de rand,fara prescurtari si altele..Suntem cumva la scoala,la examen de limba romana si nu stiam??Eu cred ca vor forumul mai "frumos" dar noi suntem mamici si nu avem timp de asa ceva...cat avem timp intram ssi scriem cat putem de repede...scopul forumului este sa ne sfatuim in privinta cresterii copiilor nostri,sa cerem si sa dam sfaturi,sa ne informam...si sunt sigura ca fiecare dintre voi a legat prietenii pe acest forum...

spuneti-va parerea pe acest topic si sper sa fim auzite si sa ne redea forumul dinainte,asa cum era acum 2 luni...era foarte bun....

Daca vor sa nu mai intram,sa zica direct nu sa ne enerveze in halul asta cu tot felul de prostii?In ritmul asta,in curand nu va mai intra nimeni..

Membru inregistrat la
    16.02.2009
    Postari in forum
    9.296
    ..aa...uitasem...
    deranjeaza ca scriem cu prescurtari si cu litera mica,dar nu deranjeaza ca anonimii lasa tot felul de comentarii jignitoare la poze...
    TREBUIE SA FACEM CEVA..

Guest

poti alege sa scrii conform cerintelor sau nu,folosind optiunea "Salveaza modificarile"...cred ca fiecare alege cealalta optiune din orgoliu banuiesc,si atunci nu se poate posta decat daca mesajul este editat corect!

Membru inregistrat la
    16.02.2009
    Postari in forum
    9.296
    stiu asta..dar totusi...nu era mai bine cum era inainte??

Floricica Veterana andreea_p's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.05.2008
    Postari in forum
    18.581
    din cate vad putem scrie si cu litera mica si cu prescurtari,doar ca apare mereu acea chestie cu modificatul

Membru inregistrat la
    06.05.2008
    Postari in forum
    18.581
    deea dar iti poti pune confidentialitate la poze,sa le vada si sa le comenteze doar prietenele tale sau doar cei care sunt inscrisi pe forum si scapi de comentariile anonime

Membru inregistrat la
    06.05.2008
    Postari in forum
    18.581
    singura problema este ca merge mai greu,emoticons nu mai merg,linkurile nu se mai pot pune

Membru inregistrat la
    06.05.2008
    Postari in forum
    18.581
    dar speram sa se regleze totul cnd vor fi gata toate modificarile dorite de administratori

Floricica Cu Vechime fd_laura's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.05.2008
    Postari in forum
    7.417
    Si pe mine ma deranjeaza fereastra aia cu erorile gramaticale..ne-0am inteles pana acum si cu propozitiile incepute cu litera mica si fara semn de punctuatie la sfarsit...chiar e enervant..si-asa stau cas ca e si bebe pe langa mine cand scriu...trebuie sa mai si apas pe fereastra aia...pierd foarte mult timp inutil.

Floricica Cu Vechime iuliagabriela's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2009
    Postari in forum
    9.232
    Fetelor nu fiti suparate,la fel ca si pe voi si pe mine m-a dat putin peste cap noua fata a forumului si modificarile de la comunitate dar incet incet o sa ne obisnuim cu ele.Eu personal am probleme in a scrie aici din cauza calculatorului si nu merge tasta "enter" ca sa pot scrie si eu civilizat,dar nimeni nu m-a impiedicat din acest motiv sa postez vreun mesaj pe forum.Parerea mea e ca fereastra respectiva referitoare la corectitudinea gramaticala a fost introdusa nu neaparat pentru cele care fac mici erori din graba sau neatentie ci pentru acele persoane care efectiv scriu totul anapoda,fara semne de punctuatie,fara "cap si coada".Daca s-a permis utilizatorilor sa deschida un topic referitor la corectitudinea gramaticala de ce sa nu permitem si noi adminilor sa ne ajute in aceasta privinta?Rau nu face la nimeni sa isi reciteasca propriul mesaj pentru ca de multe ori chiar din graba scriem si noi aiurea.

Floricica Cu Vechime iuliagabriela's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2009
    Postari in forum
    9.232
    Si inca ceva....nu e frumos sa deschizi un topic unde iti plangi off-ul si apoi sa il dai uitarii.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari