Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita adastero's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.06.2009
    Postari in forum
    239
    de cand s-a facut aceasta schimbare nu mai imi gasesc mesajele mai vechi. Va rog sa ma ajutati Mersi

new sunshine
    Guest
    Imi apare anuntul cu 4 mesaje noi dar daca deschid nu e nimic nou.....si nici mesajul de avertizare nu dispare.Le rog pe fetele care nu au primit raspuns la mesajele lor s aimi mai scrie o data!!!

Floricica Senior ruxidadi's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    4.586
    Si mie mi-au disparut o parte din mesaje si mereu imi apare un mesaj nou, desi nu am primit niciunul nou.

Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Cunoastem problema mesajelor private si incercam sa o rezolvam in cel mai scurt timp posibil. Mesajele care apar acolo nu sunt unele noi, este o eroare de sistem.

Membru inregistrat la
    14.06.2009
    Postari in forum
    239
    Pot fi notificata de raspuns primit sau nu?

Guest
    mai bine ati fi lasat totul cum era inainte ! ati complicat lucrurile degeaba ! cel mai mult ma deranjeaza nu se mai salveaza topicurile unde scrii . acum trebuie sa stau sa le caut prin toto forumul ! nu-mi place deloc ce ati schimbat !!!!!!!!!!!!!!1

Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    adastero, mesajele noi pe care le vei primi, vor aparea sub forma de notificari, deci raspunsul este DA.

lynda31, topicurile pe care ai postat le poti vedea mergand in prima pagina a site-ului, logata fiind, si dand click pe Postarile mele - ca si pana acum.

Membru inregistrat la
    14.06.2009
    Postari in forum
    239
    Totusi am primit raspunsuri si ... nici o notificare...

Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    adastero, cred ca te referi la mesajele din forum... eu vorbeam de mesajele private. Pentru mesajele noi din forum: topicurile pe care ai postat le poti vedea mergand in prima pagina a site-ului, logata fiind, si dand click pe Postarile mele - ca si pana acum.

Membru inregistrat la
    14.06.2009
    Postari in forum
    239
    Da,la cele din forum ma refeream. Ar fi bine sa fii notificata, ca sa nu mai intri pe fiecare.Asa e mai greoi...

Membru inregistrat la
    14.06.2009
    Postari in forum
    239
    Deci, pana la urma poti fii notificata de mesaje primite???

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari