Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior paulici's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046

Cum imi schimb semnatura?

Cine imi poate indica pas cu pas cum imi schimb semnatura pe forum? Unde intru s ao schimb?

Administrator Floricica Novice admin's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    508
    Citat Postat de paulici Vezi mesajul
    Cine imi poate indica pas cu pas cum imi schimb semnatura pe forum? Unde intru s ao schimb?
    Buna,

Datorita modificarilor pe care le-am facut in ultima vreme, anumite optiuni nu sunt active momentan, printre ele si Panoul de control unde aveai optiunea de a schimba semnatura. In momentul in care vor redeveni active te vom informa prin intermediul unui mesaj.

Multumim pentru intelegere!

Floricica Senior je_ramy's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2011
    Postari in forum
    3.424
    Citat Postat de admin Vezi mesajul
    Buna,

Datorita modificarilor pe care le-am facut in ultima vreme, anumite optiuni nu sunt active momentan, printre ele si Panoul de control unde aveai optiunea de a schimba semnatura. In momentul in care vor redeveni active te vom informa prin intermediul unui mesaj.

Multumim pentru intelegere!
    nu s-a rezolvat problema cu modificarea semnaturii in forum? ori nu mai stiu eu unde sa intru? ajutor!!!

Floricica Nou Venita marci.marci's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.01.2012
    Postari in forum
    238
    Vreau si-eu sa-mi schimb semnatura si nu reusesc, caci nu pot intra acolo, va rog remediati problema... Multumesc!

Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Pentru modificarea semnaturii din forum, accesati link-ul: https://www.copilul.ro/forum/usercp.php
    Click pe Modifica semnaturaAdauga textul dorit in campul Modifica semnatura
    Click pe Save signature

Gata

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari