Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    Dragi parinti,

Lucram in acest timp la o noua infatisare Copilul.ro. Dupa cum probabil ati observat deja, am adus o schimbare primii pagini a site-ului nostru! Pentru ca voi contati cel mai mult si parerile voastre sunt importante pentru noi, o sa va rugam sa ne semnalati eventualele probleme functionale, sugestii si pareri!

Speram sa va placa . Vom realiza pe parcurs si alte modificari.

Va multumim, navigarea placuta!

Floricica Senior irinacodrin's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.08.2007
    Postari in forum
    3.374

wow, acum am deschis si am crezut ca am gresit situl.
    e f frumos, arata mai bine asa

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    felicitari,arata foarte frumos
    eu am probleme cu logatul direct din pagina unui topic apas pe autentificare si-mi da pagina goala erroare

Floricica Avansata florizarnovean's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    1.753
    Felicitari pentru noul design! Imi place foarte mult. Dupa ce m-am logat mi-a fost un pic cam greu sa ajung iar pe prima pagina. Cred ca ar trebui pus undeva prin josul paginii si un buton de home. Si ramane cam mult spatiu alb in susul paginii de forum...ar trebui umplut cu ceva sau sa-l faceti disparut.:)
    Toate cele bune si inca o data felicitari! Si inca ceva...calendarul cu perioada fertila merge bine acum. Pupici.

mischa2000
    Guest
    e bine ... arata bine ...
    dar am si eu probleme cu logatul ...
    mi se pare ca butonul de login nu merge ... am reusit doar cu tab-uri sa intru.

Floricica Cu Vechime amif's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.11.2008
    Postari in forum
    6.461
    si eu am crezut ca am gresit site-ul !
    mie imi place foarte mult - este mai placut colorat, mai vesel
    inca nu mi-am dat seama daca e si mai bine organizat (desi ma gandesc ca este )

insa ... am impresia ca nu e ... constant ... uneori pagina imi fuge spre dreapta, alteori e centrata ... uneori la reply mesajul este scris cu litere cursive, alteori cu litere normale ... mai vad si va mai scriu daca observ ceva

mischa2000
    Guest
    da ... trebuie mutat un pic la dreapta headerul ... cel putin din cauza blocului de informatii din dreapta nu se mai incadreaza in pagina ...
    in momentul in care vreau sa scriu ceva butoanele de RASPUNDE si MODIFICA nu mai sunt intregi in pagina

Floricica Cu Vechime xandrutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.08.2006
    Postari in forum
    5.009
    Sincere felicitari! Abia am intrat si pot spune ca mi-ati facut o surpriza frumoasa!!
    Cat despre functionalitate, abia acum testez

Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.652
    Stupenda!
    Viva copilul.ro!

Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.652
    Dar stiti ce-i naspa ca tre sa misc cursorul ca sa vad mesajele intregi.....din cauza chenarului din stanga cu informatii.
    Nu stiu daca m-am facut inteleasa....ori micsorati un pic chenarul cu mesajele.

Floricica Avansata katalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.10.2007
    Postari in forum
    2.287
    super ,i-mi place foarte mult.
    as avea o mica sugestie ,in loc de floricelele galbene in primavara ati putea pune niste ghiocei ,ar fi super .

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari