Ultimele discutii din forum
    cristina elena
    Guest
    Ohoo Ruxi doar peste 15.000 de postari esti recunoscuta ca supermama?!
    Inseamna ca mai am mult pana acolo.

Nu tin eu neaparat sa fiu supermama, oricum ai mei copilasi nazdravani ma considera deja 'super'
    Dar ar trebui Simona sa aveti in vedere o redenumire a floricelelor.

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Citat Postat de ruxidadi Vezi mesajul
    Daaa, asa este si eu cred ca vechimea este importanta... numarul de postari nu este relevant, mai ales ca unii utilizatori efectiv scriu trei cuvinte si gata postarea - noroc ca acum nu se mai poate posta un mesaj decat daca are un anumit nr. de caractere, dar se rezolva si asta cu niste puncte, puncte, paranteze sau emoticoane

Eu cunosc utilizatori cu un nr, relativ mic de postari care au mereu ceva important de zis la diverse subiecte, dar am avut surpriza sa "descopar" si utilizatoare "veterane" sau chiar "super mame", adica cu peste 15.000 de postari, pe care aproape ca nici nu le intalnisem pe forum...
    Ruxi bine te-am regasit
    Eu am renuntat sa mai scriu pe forum..decat asa foarte putin din cauza ca am fost acuzata ca de aceea are probleme fetita mea..ca nu m-am ocupat suficient de ea..am stat pe net..
    asta este,,sincer...nu conteaza titlul..pe oricen forum exista o clasare a membrilor..care sincer nu conteaza..doar ca aici mai nou creeaza invidie si rautate

Floricica Senior ruxidadi's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    4.586
    Nu e vorba de invidie sau rautate - in privinta mea, cel putin, poate pe altele le afecteaza titulatura - am vrut doar sa subliniez ideea ca nr. de postari nu are asa de mare importanta.

Fiecare postam in functie de posibilitati, adica de timpul de care dispunem, de ce subiecte ne atrag etc ca doar nu suntem in nicio competitie si nici nu castigam vreun premiu

Iar unele din denumirile actuale sunt intr-adevar sinonime, asa ca tot la nr. de floricele sau de postari sau la data inscrierii pe forum trebuie sa te uiti ca sa faci diferenta de vechime sau de activitate pe forum. Daca ar fi doar denumirile, fara floricele sau fara sa apara nr de postari, as fi intr-o ceata totala in ceea ce priveste ierarhia utilizatorilor.

Mi-am exprimat doar parerea in legatura cu ceea ce am observat eu pe forum, nu am vizat pe cineva anume.
    Modificata de ruxidadi; 19.10.2010 la 09:55:14.

Floricica Cu Vechime Lavinia_'s Avatar
    Membru inregistrat la
    28.08.2008
    Postari in forum
    5.580
    sa va spun si eu pararea mea- ideea cu florile e draguta dar vechimea nu are nici o legatura cu nr de postari, si faza cu super mama pt cele care au peste 15.000 de postari, ce are e a face tastatul cu a fi mama?

puneti floricele pt nr de postari sa le premiati pe cele cu multe mesaje

stele lune sori (nu stiu dc e plural la soare) pt anii de vechime

si fara nici o denumire se intelege din simboluri cat de "calificat" e persoana respectiva .

ce spuneti?

cristina elena
    Guest
    Da Lavinia ar fi o idee ce zici tu!
    Sa ramana floricelele asa cum sunt acum dar fara titulaturile alea: floricica nou venit, novice, debutant, etc.
    Si in functie de vechimea pe forum sa faca fetele admine ceva de genul: o steluta 0-1 ani pe forum debutant, 2 stelute 1-2 ani junior, 3 stelute 2-3 ani senior, 4 stelute 3-4 ani veteran, etc.
    Si ca sa nu se incurce toata treaba asta, floricelele colorate sa fie pozitionate ca acum deasupra pozei de profil iar stelutele sau ce-or fi sub poza.

delia80
    Guest

sunt inregistrata, dar pe forum apar ca guest!

buna ziua! sunt inregistrata pe site de astazi, la comunitate nu imi apar toate datele personale cum ar fi data nasteri, si am incercat sa pun poze, am creat un album, am pus poze numai ca nu se vad! bun! cu pozele am rezolvat, le-am mai pus o data si acum se vad! iar daca bine observati pe forum apar ca "guest", nu ca membru, desi sunt inregistrata!
    va rog sa faceti ceva!! as vrea sa fiu si eu membru!
    multumesc anticipat!

delia80
    Guest
    sa va mai zic ceva: am intrat la profil! la data nasterii scrie sa completez cu: ziua, luna, anul! am completat si am dat "salveaza"! apoi m-a reintors si nu aveam acele dreptunghiuri sau ce-or fi completate, le aveam necompletate!

delia80
    Guest
    cand eram ca vizitator imi aparea la comunitate "ce mai este nou"! acum, exact asta-mi apare: "Ce este nou?Preferinte"
    Nu s-a mai intamplat nimic recent in comunitate,,! am dat la preferinte, am bifat toate casutele acelea, am dat salveaza si aceiasi poveste, s-au de bifat! va rog faceti ceva, ma exaspereaza chestia aceasta!
    astept un raspuns de cateva minute bune, o ora buna si nimic! postez numai e aici, de vreo 4 ori!

Floricica Debutanta dama de pica's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.12.2009
    Postari in forum
    847
    Nu fi suparata, probabil nu a intrat admin sa vada mesajele tale, iar cei 34 de cititori nu pot face nimic sa te ajute. Uite, dau si eu un PM la admin, dar trebuie sa ai rabdare pana se va conecta si isi va citi mesajele. Sunt sigura ca vei fi ajutata!

Floricica Debutanta dama de pica's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.12.2009
    Postari in forum
    847
    Delia, dupa ce te-ai inregistrat, ai intrat pe casuta de mail cu care te-ai inscris pe forum?

Trebuia sa primesti un mail cu un link pe care trebuie sa dai click pentru a-ti activa contul de membru pe forum. Daca nu gasesti mailul in Inbox, verifica si in Bulk / Spam.

delia80
    Guest
    Citat Postat de dama de pica Vezi mesajul
    Nu fi suparata, probabil nu a intrat admin sa vada mesajele tale, iar cei 34 de cititori nu pot face nimic sa te ajute. Uite, dau si eu un PM la admin, dar trebuie sa ai rabdare pana se va conecta si isi va citi mesajele. Sunt sigura ca vei fi ajutata!
    Multumesc mult, Ioana. Voi astepta sa citeasca cineva.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari