Ultimele discutii din forum
    nicole13
    Guest
    Multumim pentru titlu!Laudabila initiativa.

Floricica Debutanta yuxi's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074
    Da, doar ca odata cu schimbarea asta, la mine se petrece ceva dubios. Toate topicele au postarile cele mai noi la pagina 1, iar prima postare, cea care initiaza topicul pe ultima pagina. Deci invers de cum e normal, cand ma duc sa vad ultima postare, ma duc la ultima pagina. EI, nuuu, acum tre sa ma duc la prima. Ma apuca ameteala. In afara de asta, in cadrul unui topic, primul mesaj scris este cel mai de jos, si mesajele nou scrise urca. Mi s-au incrucisat ochii incercand sa citesc si eu un topic azi.
    EDIT: UIte, de exemplu: acum, postarea lui Nicole13 apare sub postarea mea, care am scris dupa ea.
    daca nu ma credeti pot sa fac si un print screen sa vedeti.
    Faceti ceva, ca imi vine sa stau in cap, ca altfel nu se mai poate lectura nimic normal.
    Am facut printscreenul, de unde inserez si eu o poza in mesaj, fara sa trebuiasca sa o pun pe vreun alte site si sa dau link
    Gata am aflat.
    Modificata de yuxi; 28.09.2010 la 22:00:36.

Floricica Debutanta yuxi's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074
    Citat Postat de yuxi Vezi mesajul
    Da, doar ca odata cu schimbarea asta, la mine se petrece ceva dubios. Toate topicele au postarile cele mai noi la pagina 1, iar prima postare, cea care initiaza topicul pe ultima pagina. Deci invers de cum e normal, cand ma duc sa vad ultima postare, ma duc la ultima pagina. EI, nuuu, acum tre sa ma duc la prima. Ma apuca ameteala. In afara de asta, in cadrul unui topic, primul mesaj scris este cel mai de jos, si mesajele nou scrise urca. Mi s-au incrucisat ochii incercand sa citesc si eu un topic azi.
    EDIT: UIte, de exemplu: acum, postarea lui Nicole13 apare sub postarea mea, care am scris dupa ea.
    daca nu ma credeti pot sa fac si un print screen sa vedeti.
    Faceti ceva, ca imi vine sa stau in cap, ca altfel nu se mai poate lectura nimic normal.
    Am facut printscreenul, de unde inserez si eu o poza in mesaj, fara sa trebuiasca sa o pun pe vreun alte site si sa dau link
    Gata am aflat.
    Cand sunt delogata, se vede normal.

Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Yuxi, s-a rezolvat!
    Da-mi de veste daca mai apar probleme.

nicole13
    Guest
    Daca ieri am apreciat initiativa vostra,astazi,vazand noile titluri am ramas tare dezamagita!Va rog,suntem totusi oameni seriosi!Nu se poate fara floricele,pupicuri si alte alea?

Floricica Cu Vechime cristeepas's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2007
    Postari in forum
    6.010
    ha!ha! faza cu floricelele si mie mi se pare cel putin ciudata... parca am fi la gradinita sau in clasa I

Floricica Cu Vechime isaelena's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.11.2007
    Postari in forum
    6.011
    mie presonal mi se pare chiar draguta ideea , si poposisem aici sa vad a cui este propunerea

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Sunt frumoase.Laudabila ideea.
    mi-ar place si ceva acolo pt cateva mamici care suntem de pe la inceputurile site-ului sa scrieti ceva acolo...
    In rest..Multumim!
    Modificata de afrodita-elena; 06.10.2010 la 17:40:17.

Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Interesant!
    Eu ma asteptam sa va placa "floricica". Dar nu-i bai, de-aia am deschis subiectul asta, sa veniti cu propuneri, asa ca suntem deschisi si dispusi sa schimbam floricelele.
    "Utilizator" nu mi s-a parut foarte prietenos si de aceea am facut aceasta modificare. Ce ziceti? Facem mai multe propuneri de substantive prietenoase care ar putea inlocui utilizatorul si floricica? Partea a doua a titlurilor as vrea sa ramana, sa se vada evolutia fiecarui utilizator, dar si acolo putem modifica daca ne vin alte idei.

Hai sa facem un brainstorming online!

Floricica Avansata ralukut's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.06.2008
    Postari in forum
    1.401
    Mie mi se pare o delimitare foarte greu sesizabila (numai daca intri aici si vezi exact la ce se refera).
    Sunt nuante. Nou-venit, novice,debutant nu sunt sinonime?
    Care e mai "vechi":veteranul sau cel cu vechime (ma refer strict la denumire)?
    Fara suparare, da?

Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Ordinea stabilita de noi era urmatoarea:
    nou venit
    novice
    debutant
    avansat
    senior
    cu vechime
    veteren

Nu ne suparam , dar asteptam sugestii.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari