Ultimele discutii din forum
    diannaalex
    Guest

Pentru administrator

Am avut un virus si mi-am formatat calculatorul dar acum nu mai reusesc sa intru in pagina mea. Pot sa postez mesaje dar nu pot intra in pagina mea. va rog frumos sa imi spuneti ce se intampla. Am vreo 4 de zile de cand nu reusesc. Va multumesc. o zi buna

Floricica Cu Vechime SilviaPopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2009
    Postari in forum
    5.395
    Ceao.
    Si eu am avut probleme cu logarea si cel mai indicat ar fi sa scrii la adresa asta de email : info@copilul.ro, asa s-a rezolvat si la mine!
    Mult succes!

Floricica Cu Vechime iuliagabriela's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2009
    Postari in forum
    9.232
    imi tot arata la comunitate ca am 2 cereri noi d eprietenie si 1 invitatie la grup si 1 mesaj nou insa nu mi le arata....ati putea sa rezolvati putin dilema aceasta?

Floricica Avansata arianna73's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    1.393
    si eu am doua mesaje pe care nu le pot citi

Floricica Debutanta yuxi's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074

Notificare exasperanta

De mai bine de o luna de zile, primesc ori de cate ori intru la Comunitate, o notificare pentru o invitatie la grup. Cand dau clic pe ea (notificarea cu rosu), sa vad ce invitatie este, sa o refuz sau sa o accept, nu imi apare nimic, imi apar doar grupurile la care sunt deja membra, nici unul la care sa am invitatie de acceptat/refuzat. Va rog frumos sa rezolvati aceasta problema tehnica, am mai semnalat-o de cateva ori, si vad ca nu s-a facut nimic in legatura cu asta. Vreau sa nu imi mai apara acea notificare DE FIECARE DATA cand intru la comunitate. Vreau sa nu mai apara deloc. Niciodata. Ma dispera.
    Multumesc

Floricica Cu Vechime SilviaPopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2009
    Postari in forum
    5.395
    Si mie mi s-a intamplat Yuxi, dar s-a retras dupa un timp, acum vad ca am alta, care de o luna nu mai dispare, si pur si simplu ma exaspereaza!

Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074
    Buna dimineata. Citeste cineva de la tehnic sau administratie ce se scrie pe aici? Macar asa, o data pe luna? Sa stiu si eu cand sa ma astept la o rezolvare a problemei.

Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Buna!

Notificarea respectiva va aparea pentru ca ati primit la un moment dat mai multe invitatii pe acelasi grup. Colegii mei au lucrat ca acest lucru sa nu mai fie posibil si desi invitatia disparuse, ramasese notificarea. Am rezolvat acum.

Zi frumoasa!

Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074
    Am vazut, am vazut! Multumesc!

nicole13
    Guest
    ei,si tu, Yuxi ai putina rabdare...:))
    o data pe luna,zici?vai,da siu ca esti optimista!sa zici merci daca te baga cineva in seama si o data pe an...:))

Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182

Idee Titluri utilizatori in functie de numarul de postari

Dragele noastre,

Ne-am gandit ca, in functie de numarul de postari din forum, sa primiti cate un titlu care sa arate experienta voastra in Comunitatea Copilul.ro. Va prezint mai jos titlurile la care ne-am gandit noi si astept parerile, sugestii, ideile voastre.

Utilizator Nou-venit - mai putin de 300 postari
    Utilizator Novice - 300 – 600 postari
    Utilizator Debutant - 600 – 1.200 postari
    Utilizator Avansat - 1.200 – 2.500 postari
    Utilizator Senior - 2.500 – 5.000 postari
    Utilizator Cu Vechime - 5.000 – 10.000 postari
    Utilizator Veteran - mai mult de 10.000 postari

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari