Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita justine's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.08.2009
    Postari in forum
    2
    Buna,

Sunt noua pe forum si am vazut ca la avatar utilizatorii au floricele.

As vrea sa stiu si eu mai multe despre cum se obtin aceste floricele, ce reprezinta ele si la ce ajuta.

multumesc

Floricica Debutanta danielasima's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.06.2009
    Postari in forum
    691
    Buna Justine si bine ai venit pe forum,
    floricelele le obtii de la masaje, de ce sc. mai multe msj. de ce aduni mai multe floricele, cred ca la 200 de msj. ti se mai adauga o floricica,
    de ajutat nu cred ca te ajuta

Floricica Nou Venita justine's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.08.2009
    Postari in forum
    2
    Multumesc mult,

Am inteles acum. Sper sa strang un buchet intreg de floricele

Imi place foarte mult forumul si sper sa imi fac multi prieteni aici.
    Intre timp mai invat cum sa il folosesc.

Toate cele bune

Floricica Debutanta danielasima's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.06.2009
    Postari in forum
    691
    la cat mai multe floricele.
    nu mi-ai zis daca ai bebe?

Floricica Nou Venita petronella's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.09.2009
    Postari in forum
    1
    ìn speranta de a face fata cu brio ultimei ìncercari,adika a nasterii baietzelului meu ALEXANDRU!Dar sa ma prezint ìntai:sunt cu acte ìn regula,adika cu analizele ìn regula pana acu,respectiv 36 saptamini si 5 zile si-iìn fiecare zi lui D-zeu pt aceasta minune!Am avut o perioada extrem de rea, ìn fiecare zi,deoarece am facut amniocenteza,si mi-era frica de rezultat.Dar totul a fost bine

Floricica Cu Vechime viata's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2009
    Postari in forum
    8.289
    iti doresc o nastere usoara si sa treci cu bine peste.sanatate si bbeului tau

Floricica Nou Venita julia81's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.12.2009
    Postari in forum
    6
    Care ma puteti ajuta si pe mine va rog?Sunt noua pe aici si as dori sa dau de o mamica care in curand va naste si din motive personale nu poate pastra copilul eu imi doresc tare mult 1 copil si sotul meu nu poate face va rog ajutati-ma

Floricica Nou Venita connor's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.12.2009
    Postari in forum
    8
    Buna Iulia.Imi pare rau sa aud asta.Eu te sfatuiesc sa te duci la maternitate si sa faci totul legal.Am vazut acum cateva zile pe antena 1 o stire despre maternitatea din arad unde au fost abandonati 24 de bebelusi.Poate , poate... d-zeu sa va ajute.esti un suflet mare, daca te incumeti sa adopti un bebe. Bravo,
    tine-ne la curent ce ai facut, BAFTA MULTA

Floricica Nou Venita elvyra's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2010
    Postari in forum
    1
    buna sunt noua pe forum si mi-as dori sa imi fac cat mai multe prietene.Am doua fetite una de 4 ani iar cealalta de 1 an si 8 luni iar celor ce nu au si isi doresc un copil le doresc din suflet sanatate si bafta poate reusesc impreuna cu fam sau chiar sa infieze ca julia81 multa bafta daca iubesti copiii si ai rabdare este pacat sa nu infiezi daca te ajuta d-zeu pentru ca la noi te incurci in birocratie am auzit ca procedura de infiere se face mai repede daca esti asistent maternal acelui copil decat daca vrei sa infiezi pur si simplu ca persoana din afara sistemului

Floricica Novice mirela_cirneci's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.11.2009
    Postari in forum
    422
    OF Julia ce rau imi pare sa aud asta.Inteleg ce e in sufletul unei femei care vrea copii.
    Incearca totusi la maternitati,cred ca ai mult mai multe sanse,sunt f multi copii abandonati care asteapta o mamica.
    Iti doresc din suflet multa bafta!

Floricica Novice ioana_dinu2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.01.2010
    Postari in forum
    433
    Julia, te sprijinim si noi cum putem, dar incearca sa cum am citit, prin maternitati, sunt atatia copii abandonati. . . Ai face o fapta extraordinar de buna, ai salva un copil dandu-i un camin cald! Felicitari pt initiativa ta si asteptam vesti bune! Sa nu uiti sa ne anunti si pe noi cand iti vine mica minune!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari