Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita maria cristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.01.2007
    Postari in forum
    51
    Buna! Am si eu o problema: mi-au fost furate 3 poze ale fetitei de pe bebemagia. Ro si postate in albumul asa numitei "simona. Andreas" pe copilul. Ro. Ce pot face? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? Sunt f nervoasa.

Floricica Debutanta MJ forever's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2010
    Postari in forum
    1.187
    Invatatura de minte, sa nu mai postati poze personale pe siteuri publice. Ei, ei!

alinutza82
    Guest
    Raporteaza problema administratorilor acestui site
    http://www.copilul.ro/contact.html

Moderator Floricica Avansata Krisstina's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2010
    Postari in forum
    1.390
    este bine sa nu tineti poze pe site-uri publice , mai ales acolo unde se pot copia cu un simplu " click"... o poza mica,fara rezolutie buna ,la avatar este suficienta.de ce sa riscati?....

Moderator Floricica Veterana Tinker_Bell's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2009
    Postari in forum
    10.707
    Asa este,din moment ce-ti asumi riscul de a posta poze personale pe un site public,nu-ti poate garanta nimeni ca nu-ti vor fii ''furate''!Atentie!

Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Pozele din albumul utilizatorului respectiv au fost sterse, iar user-ul inactivat. Imi pare rau ca se intampla astfel de lucruri. Cred ca cea mai buna idee ar fi sa va faceti profilurile private, astfel incat sa fie vizibile doar pentru utilizatorii inregistrati ai site-ului sau chiar doar pentru userii pe care ii aveti in lista de prietene. Astfel, in lista de prietene nu ar trebui sa mai aveti decat utilizatori care sunt intr-adevar de incredere pentru voi.

Floricica Nou Venita dodolin's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    78
    ok daca avem profilul privat pozele la ALBUME raman acolo pot fi vazute de toata lumea si daca profilul este privat asa ca tot pot fi furate,sau nu????????

Floricica Nou Venita rebeccaR's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.05.2010
    Postari in forum
    1
    poti sa faci o pangere la site sau poti sa dai sa-ti viziteze albumul doar prieteni

Floricica Cu Vechime iuliagabriela's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2009
    Postari in forum
    9.232
    daca profilul a fost facut privat nu inseamna ca pozele nu vor putea fi vizionate ...trebuie setate optiunile resctrictive ale albumului respectiv....

Floricica Nou Venita drutza1799's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.02.2010
    Postari in forum
    291
    eu nu inteleg.De ce a furat pozele?nu avea si mamica aia bebe?

Floricica Nou Venita drutza1799's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.02.2010
    Postari in forum
    291
    cum adica sa fure poze cu bebe-ul tau??????????Mi se pare strigator la cer!!!

Citat Postat de maria cristina Vezi mesajul
    Buna! Am si eu o problema: mi-au fost furate 3 poze ale fetitei de pe bebemagia. Ro si postate in albumul asa numitei "simona. Andreas" pe copilul. Ro. Ce pot face? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? Sunt f nervoasa.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari