Ultimele discutii din forum
    cristina elena
    Guest

cristina elena
    Guest
    Citat Postat de k.aurelia Vezi mesajul
    am vrut sa intru in My Profile si imi spune : "a aparut o eroare, profilul pe care il cautati ori a fost sters ori nu exista"
    dar e profilul meu, cum sa nu existe???????????
    exact asa apare si la mine
    Dar mergi mai departe si intra in profil, am constatat ca se poate intra chiar daca apare initial asa.

Floricica Senior k.aurelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.04.2008
    Postari in forum
    4.569
    Citat Postat de cristina elena Vezi mesajul
    exact asa apare si la mine
    Dar mergi mai departe si intra in profil, am constatat ca se poate intra chiar daca apare initial asa.
    am vazut, multumesc, dar tot degeaba
    cum spuneau si alte fete nu pot modifica la semnatura ticker-ul

Floricica Cu Vechime annee's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    8.186
    Sunt prea mici pozele de la avatar .

Floricica Senior happy.angel's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2007
    Postari in forum
    3.689
    buna dimineata.nu pot spune ca imi place noua imagine.era asa frumos inainte .acum parca e forumul sotului meu.dar asta e.sunt aici pt minunatele fete care imi sunt prietene asa ca o sa ma obisnuiesc.
    acum am si eu o problema.nu pot schimba semnatura.va rog sa faceti ceva.multumesc.am trimis si un mail acum cateva zile dar nu mi s-a raspuns.

Floricica Senior krissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2008
    Postari in forum
    3.803
    In coltul dreapta sus... exista butonul Settings (sau Panou de control daca ai schimbat in limba romana) dupa ce dai click acolo, o sa-ti apara undeva in partea stanga a pagina cateva optiuni, printre care si editare semnatura(eu am probat si functioneaza)

Floricica Debutanta yuxi's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074
    Puteam sa jur de dimineata cand am intrat ca am vazut formatul zi-luna-an atat in topice la mesaje in bara albastra, cat si pe prima pagina a forumului la "ultimul mesaj"..., acum este din nou luna-zi-an... Cred ca mi s-a parut mie de dimineata, o fi fost prea devreme.

EDIT: m-am prins: cand sunt logata imi apare formatul luna-zi-an, cand ma deloghez si intru ca vizitator le vad in formatul zi-luna-an.
    Modificata de yuxi; 23.04.2010 la 09:11:27.

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Neata fetelor

Am notat toate sugestiile voastre si vom incerca sa remediem ce e de remediat.

Sa aveti o zi minunata

Moderator Floricica Novice valye's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2009
    Postari in forum
    340
    Buna, si mie imi placea mai mult modul de prezentare de dinainte al forumului. Si acum e dragut, dar parca lipsit de culoare si tehnic. Oricum, felicitari pentru straduinta si efortul depus! Probabil ne vom acomoda dupa o anumita perioada de timp si cu noua infatisare a forumului. Pupici si o zi minunata!

Moderator Floricica Veterana Tinker_Bell's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2009
    Postari in forum
    10.707
    Revin cu problema de ieri!sper sa nu se supere nimeni dar e chiar enervant!nu pot intra pe nici un topic peste tot imi da eroare,numai aici reusesc sa postez,varsta nu e cea corecta,din mesaje au disparut,nu stiu ce se intampla dar ma asteptam ca pana acum sa se remedieze si macar sa pot intra sa postez la topicul la care vreau!nici nu reusesc sa vad discutiile,repet,imi da eroare!!!!ce se intampla va rog frumos sa ne lamuriti!

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Citat Postat de raludeea Vezi mesajul
    Revin cu problema de ieri!sper sa nu se supere nimeni dar e chiar enervant!nu pot intra pe nici un topic peste tot imi da eroare,numai aici reusesc sa postez,varsta nu e cea corecta,din mesaje au disparut,nu stiu ce se intampla dar ma asteptam ca pana acum sa se remedieze si macar sa pot intra sa postez la topicul la care vreau!nici nu reusesc sa vad discutiile,repet,imi da eroare!!!!ce se intampla va rog frumos sa ne lamuriti!
    Ce fel de eroare iti apare? Ce iti scrie?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari