Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    nu va suparati, de ce sa imi apara varsta?
    nu am o problema cu asta dar de ce sa apara?

Floricica Veterana ank100's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.11.2008
    Postari in forum
    10.573
    Nici la mine nu e trecuta corect varsta si nici eu nu pot scimba semnatura, nici macar codurile la profil nu mai apar deloc...sper sa se remedieze...
    Iar faza cu logarea de "n" ori e chiar aiurea...pierdem timpul degeaba...

Floricica Senior ruxidadi's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    4.586
    Da si mie mi se parea mai relevanta localitatea de unde suntem sau pe langa varsta sa apara si localitatea.

Floricica Veterana ank100's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.11.2008
    Postari in forum
    10.573
    de fiecare data cand vreau sa postez la alt topic, sau daca inchid site-ul si il deschid iar imi cere sa ma loghez si mai rau, daca nu postez un timp, sa zic o jumatate de ora, lasand topicul deschis, iar trebuie sa ma loghez...
    Citat Postat de gabitzza Vezi mesajul
    Am notat si aceasta problema si speram sa rezolvam cat de curand. Deci de fiecare data cand vrei sa postezi in alt topic iti cere sa te loghezi din nou?

Floricica Cu Vechime belladonna's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2008
    Postari in forum
    6.413
    Citat Postat de iubytzik22 Vezi mesajul
    Eu am o problema la varsta mea de la avatar apare 24 iar eu am 23 .....nu e ca anu asta fac 24 da mai e pana in decembrie.....:)
    subscriu....aceeasi problema o am si eu...

Floricica Avansata mamideveve's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.09.2009
    Postari in forum
    1.450
    Inca nu m-am obisnuit cu noul look, inca tanjesc dupa vechiul.Si intr-adevar multa engleza asa la prima vedere ca un cont de mail.Sunt si optiuni noi care sunt binevenite.Totusi felicitari pentru efort si initiativa.

cristina elena
    Guest
    Pe mine nu ma deranjeaza nici culoarea forumului (banuiesc ca se poate schimba cu un singur clic) nici faptul ca-mi apare varsta, as vrea eu sa fiu mai tanara dar asta e nici zambaretii de inceput de pagina care sunt depasiti deja cu motive de iarna, nici ca mi-au disparut din mesaje (daca mi-au disparut, ca habar n-am cate aveam) ci ma enerveaza teribil faptul ca logarea nu e asa cum zice acolo 'tine-ma minte' .
    Cine ma tine minte?! Ies doar pentru 2-3 secunde, schimb linkul si intru pe alt site din bara de adrese si cand revin o iau de la capat. Si nu odata ci de 2 ori scriu frumos userul si ma trimite la alta pagina unde trebuie sa scriu si userul si parola.
    Si in sfarsit, gata! Am reusit sa intru pe forum. Dupa lupte seculare

UPSSS! N-am putut trimite mesajul, din putina engleza pe care o pricep mi se spune ca am pus 5 zambareti si doar la 4 am dreptul.
    Deci l-am editat ca sa stiti si voi la cati zambareti aveti voie intr-un mesaj.

Floricica Debutanta iulia84's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.02.2008
    Postari in forum
    761
    revin cu aceeasi problema nu pot vizualiza absolut nimik doar acest topic , cand incerc sa accesez altceva imi apare invalid message si apoi o alta eroare se poate remedia ???

Floricica Senior k.aurelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2008
    Postari in forum
    4.569
    am vrut sa intru in My Profile si imi spune : "a aparut o eroare, profilul pe care il cautati ori a fost sters ori nu exista"
    dar e profilul meu, cum sa nu existe???????????

cristina elena
    Guest
    Fetelor admine am o problema si o nedumerire in acelasi timp. E legat tot de 'noua imagine a forumului'.
    Am intrat in profil->editeaza profil->informatii personale si nu e nici o optiune de-a modifica. Adica: poate mi s-a schimbat stiu si eu adresa sau numarul de telefon si vreau sa modific. Ei! Nu se poate. Pe langa asta eu stiu ca am un baiat si o fetita si acolo figurez ca am doi baieti degeaba bifez o data fata si odata baiat ca nu vad nicaieri buton 'save'
    Si am vazut ca acolo scrie: "Datele din aceasta rubrica sunt protejate si nu sunt vizibile pe site" Poate daca ati crea buton de modifica/salveaza unele fete ar opta sau nu pentru inscrierea datei nasterii. Asa nu ar mai fi vizibila varsta pe site.

Floricica Debutanta yuxi's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074
    Pot sa fac o sugestie? In bara albastra de deasupra mesajelor, unde este scrisa data... mie cel putin mi se pare mai usor de inteles formatul "zi-luna-an", decat" luna-zi-an" cum apare acum. Pe asta trebui sa il "citesc" efectiv ca sa inteleg de cand e postarea, formatul zi-luna-an il percepeam automat. Si parca e folosit mai mult in Romania decat cel pe care il afisati. Doar din punctul meu de vedere.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari