Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita gabi.m's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.02.2008
    Postari in forum
    215
    Cred ca puiul meu a inceput sa viseze pentru ca tot mai des rade in timp ce doarme sau plange, uneori se sperie.

Floricica Avansata alinutzapopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    eu am observat ca atunci cand il pun sa doarma se uita intr-un colt al camerei si rade de i se lumineaza fata...si nu e absolut nimic acolo..

Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    sau cand era micut si se spunea ca nu poate vede la distanta mai mare de un metru...el se uita la o iconitza cu Sf. Anton pe care o avem in dormitor si radea...si nu o data...

Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    de fapt se spune ca ei vad mult mai multe decat noi...hai ca deja am deviat de la subiect..

Floricica Avansata florizarnovean's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    1.753
    Daaaaaa,sunt asa dulci...uneori suspina in somn sau alteori rad. Maria dormea la un moment dat si cand l-a auzit pe frate-sau razand a inceput sa rada si ea, desi dormea in continuare. Ne-am amuzat copios pe chestia asta.

Floricica Cu Vechime claudiadinu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2006
    Postari in forum
    8.772
    Da, si al meu Vladutz rade in somn, mai si plange in somn, nu cu lacrimi, dar maraie... cred ca au vise ca si noi, normal.
    Cel mai haios e cand vorbeste in somn pe limba lui :)))

Alina, sa sti ca si eu am patit cu VLadutz asa cand era micut. Poate ca vad ingerasii care ii apara :)

Floricica Nou Venita ralucabarla's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.08.2006
    Postari in forum
    4
    si iubirea mea mica viseaza, poate ingerasi, poate ceva frumos oricum ca zambeste insa sunt nopti si cand se trezeste plingand foarte tare si abia reusesc sa-l stapinesc, oare ce viseaza atunci?

ne puteti da un vot si noua daca aveti timp concursul " mostenirea mea cea mai de pret " cu povestea " a fi mama ii lucru mare"

multumim!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari