Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita stef77's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.01.2008
    Postari in forum
    145
    Masinuta multifunctionala cu 4 functii distincte:

- balansoar cu talpa usor detasabila, centuri de siguranta si suport pentru maini.

- premergator - sustine copilul in perioada in care acesta invata sa mearga.

- masinuta cu suport pentru picioare. Gratie manerului detasabil, parintele poate impinge vehiculul.

- detasand manerul si suportul pentru picioare, copilul poate manevra de unul singur masinuta folosind ca mijloc de propulsie propriile picioare.

In plus, masinuta include un centru de divertisment cu sunete si lumini care poate fi detasat si folosit ca jucarie separata. pret 200 ron

Floricica Nou Venita anna80's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.09.2008
    Postari in forum
    128
    O poza se poate, si daca livrati si in provincie

Membru inregistrat la
    28.01.2008
    Postari in forum
    145
    am pus o poza in album. nu am mai vandut nimic pana acum si nu stiu cum se procedeaza cu provincia

Floricica Nou Venita anna80's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.09.2008
    Postari in forum
    128
    De aceea v-am intrebat, in provincie merge prin curierat sau prin posta, cate kg are masinuta? Pe mine una m-ar interesa o astfel de masinuta, cat de uzata este?imi lasa ti detaliile.O zi buna

Floricica Avansata oanaeliza's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.04.2008
    Postari in forum
    1.553
    si pe mine ma intereseaza masinuta. spuneti-mi cat timp a fost folosita si in ce stare este. in ce zona a Bucurestiului locuiti? cand se poate vedea? care este ultimul pret? putem vb pe mes oanaeliza@yahoo.com

Membru inregistrat la
    28.01.2008
    Postari in forum
    145
    a fost folosita foarte putin, acum 2 luni am cumparat-o, insa nu-l prea "pasioneaza" pe al meu copil. vb pe ms

Membru inregistrat la
    28.01.2008
    Postari in forum
    145
    200 ron este ultimul pret

Membru inregistrat la
    28.01.2008
    Postari in forum
    145
    stau in berceni, poti sa o vezi oricand

Membru inregistrat la
    28.01.2008
    Postari in forum
    145
    s-a vandut

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari