Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita crystinica's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    222
    POZE AICI

http://s532.photobucket.com/albums/ee323/crystinica/

Floricica Avansata oanaeliza's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.04.2008
    Postari in forum
    1.553
    buna!
    ma intereseaza ambele pleduri. unde as putea veni sa le vad? mai negociezi daca le iau pe ambele? multumesc.
    poti sa imi scrii

nicole13
    Guest
    Nu inteleg, de ce nu donati lucrusoarele daca sunt purtate?!

Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    222
    le poti vedea pe adresa aceasta
    http://s532.photobucket.com/albums/ee323/crystinica/
    dar din pacate de negociat nu prea mai am ce negocia pt ca sunt de calitate si au fost inca o data si ceva fata de cat le dau eu acum.

Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    222
    in ceea ce priveste aceasta problema a ta, eu am 2 copii si mai astept unul , situatia financiara este destul de precara pt ca nici sotul nu prea mai are de lucru si asa pot vinde hainele care nu ne mai vin si lua altele noi. dar ce sa intelegi tu care pui astfel de intrebari. ma rog, cred ca aceasta este doar problema mea si a celorlalte sute de mamici care fac lucrul asta. intreabale si pe ele si mai vezi si alte pareri

nicole13
    Guest
    ce sa inteleg? ca atunci cand ai o situatie precara, iti stabilesti prioritatile!si nu am o problema,poti sa le vinzi si in piata la obor, e problema ta, dar fiind un forum public am dreptul la o,opinie nu?!

Membru inregistrat la
    29.04.2008
    Postari in forum
    1.553
    vroiam sa spun in ce zona a Bucurestiului le pot vedea live si le pot ridica. le-am vazut deja in poze.

Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    222
    draga oanaeliza! eu locuiesc in pantelimon mai sus de cora. daca vrei vb mai pe indelete

Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    222
    pana la urma tu ai problema cu mine sau ai mai trimis si la restul de sute de femei de aici aceeasi intrebare? prioritatile ti le stabileste dumnezeu ca el ne da viata;din pacate situatiile grele nu vin anuntate ca sa stii sa nu-ti faci planuri 15 ani de acum in colo; la o opinie ai drepul si pe un site privat, e opinia ta si esti libera; pacat de opinie! eu nu sunt genul care sa-mi fac din viata un referat:cand termin facultatea imi gasesc o slujba, muncesc bine pana la 30 si de ani ca sa fac o cariera, apoi ma casatoresc, fac un copil,etc.Eu iti doresc o zi buna, pentru ca nu vreau sa supar pe nimeni, nici pe tine.

Membru inregistrat la
    29.04.2008
    Postari in forum
    1.553
    ti-am trimis mesaj privat.

Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    222
    si eu tie

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari