Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita vallyk's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.02.2008
    Postari in forum
    13
    sunt insarcinata in luna a sasea,si in urma unor scurgeri urate aparute brusc mi-am facut un test de secretie si mia iesit ca am trichomonas dr. meu mia recomandat ovule de polygynaxtratament pe care lam urmat.burtici voi ati avut asa ceva?cum a decurs sarcina voastra mai departe?stiu ca tratamentul in timpul sarcinii e incomplet dat. faptului ca nu putem lua medicamente.afecteaza fatul?ce stiti voi despre aceasta boala?sunt necajita stiind ca igiena mea e cat se poate de buna iar alti parteneri in afara sotului nici vorba.ce mai sunt necajita

Floricica Nou Venita iatanank's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.09.2007
    Postari in forum
    101
    Nu este vorba de igiena ta neaparat asta o poti lua de pe clantele la usi ,la toaleta de la sevici....Si eu am vut asa ceva dar nu in timpul sarcinii si m-am vindecat ft repede in urma tratamentului care l-am luat si eu si sotul meu.Asa ca nu mai fi asa necajita ca o sa treaca si nu e din vina ta.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari