Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata micaalsa's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2007
    Postari in forum
    1.361
    http://picasaweb.google.com/Ghita.Ac...sePentruCo pii

Membru inregistrat la
    25.11.2007
    Postari in forum
    1.361

Floricica Senior alexxia's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.01.2008
    Postari in forum
    2.775
    BUNA MA INtereseaza si pe mine scaunul de masa imi poti spune un pret. multumesc.

Membru inregistrat la
    25.11.2007
    Postari in forum
    1.361
    Buna
    Scaunul de masa Graco pot sa-l reduc de la 395 ron la 350 ron. Daca te intereseaza putem vorbi detalii si pe messenger, ID-ul meu e micaalsa.

Floricica Avansata corinap's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2007
    Postari in forum
    2.371
    Buna, m-ar interesa leaganul fisher price, care este pretul si este nou?

Membru inregistrat la
    25.11.2007
    Postari in forum
    1.361
    Buna
    Leaganul este nou, de fapt tot ce am si la jucarii si la produsele pentru copii e nou. Sunt aduse din SUA. Pretul vechi al bouncer-ului Fisher Price e 255 ron, il reduc la 225 ron si taxa postala o platesc eu.

Detalii despre produs:

Varsta:0 luni - 4 ani
    Descrierea:Un sezlong pentru nou-nascut care se transforma intr-un scaun pentru prescolari, pe masura ce copilul creste.
    Printre functiile speciale sunt incluse vibratiile, care distrag si linistesc copilul si cele doua pozitii diferite de inclinare a scaunului.
    Poate fi folosit pentru hranit sau pentru somn si include o centura in 3 puncte pentru ca cel mic sa fie in siguranta.
    Balansoarul se transforma in scaun pentru prescolari si vine insotit de 3 jucarii detasabile.

Recomandat pentru copii cu greutate de pana la 18 kg.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari