Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita enemgabriel's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2006
    Postari in forum
    66
    Idei-sfaturi-oameni de succes

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Draga enemgabriel,

Subiectul rppus de tine este foarte vag....despre ce anume propui sa se discute in cadrul acestui topic? Incearca sa eleborezi cat mai bine ideea ta pentru ca celelate mamici sa iti poata raspunda

Floricica Nou Venita florenta74's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.04.2007
    Postari in forum
    55
    Apropo de acest subiect,ce parere aveti de serviciile private de sanatate?Eu una le prefer...bineinteles atit cit imi permit cred ca trebuie sa ai macar un venit mediu;oricum la stat e jale si cu spagile data tot acolo ajungi dpdv financiar si esti tratat jalnic.

Floricica Nou Venita kattybeb's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2008
    Postari in forum
    247
    imi aduc aminte de cand eram in timisoara,si mergeam la un spital de stat...nu aveai locuri propice pentru a face analize,stai la coada cu orele in transpiratii si calduri,daca nu-i bagi bani in buzunar doctorului nu te baga in seama,trebuie sa te duci fara ceva un lant la gat,sau sa iesi in evidenta prin hainele pe care le porti,ca altfel iti poarta pica,etc etc...macar la privat au aparatura si serviciile prestate nu sunt satisfacatoare,sunt super uimitoare..ca doar noi suntem eschimosi,nu-i asa?Aici,daca stii sa-ti gasesti medicul de familie,sau ginecologul,sau pediatrul potrivit,merge totul struna.Fara cozi infernabile,aparatura potrivita,servicii prestate super incantatoare!

Floricica Nou Venita kattybeb's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2008
    Postari in forum
    247
    va pup dulce pe obrajori!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari