Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata mstefania's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2007
    Postari in forum
    2.122
    Acesta este un mesaj umanitar adresat celor care pot si vor sa-l sprijine pe micul Andrei nascut cu o malformatie congenitala (atrezie de esofag) sa duca o viata normala.Are nevoie de o operatie in valoare de 63.000 Euro care se poate efectua in Leipzig (GER). Sansele de recuparare sunt de 95%, are doar nevoie de sprijinul nostru pentru a strange aceasta suma - cont LEI: RO74RZBR0000060009571894, cont Euro: RO79RZBR0000060009571901 - Raiffeisen Bank Bistrita. Va multumesc in numele parintilor lui Andrei. Pt informatii suplimentare: Tel.0788-134568, Dl. Alin Marga - Imi cer scuze daca mesajul a deranjat pe cineva, daca nu, te rog da-l mai departe

Valentin si Stefania Huciu

Floricica Nou Venita doinapp's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.11.2007
    Postari in forum
    1
    Draga Valentin si Stefania,

Eu am tot un copilas Andrei nascut in 2006 cu atrezie de esofag. In timpul care a trecut am reusit sa aflu ceva informatii si sa realizez niste "contacte medicale", care poate le-ar fi de ajutor parintilor lui Andrei (il cunosc pe Dr Foker si cunosc famiile de romani cu copilasi cu atrezie de esofag care sunt la momentul actual in Leipzig pentru a fi operati).

Am inteles ca familia are rezervare deja la Casa Ronald McDonald din Leipzig dar ca nu au confirmat venirea. Daca intampina dificultati, credeti ca as putea sa ii ajut cu ceva? Am incercat sa il contactez pe tata pe e-mail dar nu raspunde, iar pe telefon nu pot suna, din pacate (eu sunt acum in Germania).

Numai bine,
    Doina Fagurel

Despre Andrei Fagurel:
    http://andrei.seek-on.com/ro

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari