Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita teodora74's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.08.2007
    Postari in forum
    1
    as dori sa aflu cum ati procedat atunci cand v-ati intors la serviciu. Fetita mea va ramane cu bunica ei de sapt viitoare cand voi incepe lucrul si deja de o saptamana sta cu Teodora mai mult in fiecare zi dar la pranz, la ora de culcare incepe si plange dupa mine si nu vrea sa doarma. Dati-mi un sfat

Floricica Nou Venita tincu's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2007
    Postari in forum
    106
    Buna.Si eu am reluat serviciul de o saptamana.copiii mei au ramas in grija unei matusi in care am mare incredere.Din pacate mama e prea departe de noi sa ma ajute.fetitza mea, care are 2 ani si 9 luni a plins si a tipat primele 2 zile mai ales dimineata cind se trezea si nu ma gasea linga ea si la prinz la culcare.eu tot i-am expl;icat inainte cu mult timp ca voi merge si eu la serv.parea ca a inteles dar nu a fost chiar asa.cu foarte mult calm tanti i-a explicat ca daca doarme cind se va trezi mama va fi linga ea si deja s-a obisnuit cu idee.baietelul meu are doar 9 luni si inca nu realizeaza atit de bine ca a avut loc o schimbare in programul lui.cu el nu am avut probleme.oricum dupa amiaza cind aj acasa, oricit de obosita as fi imi revin cind ii vad pe cei doi prichindei ai mei.toata treaba e ca trebuie multa rabdare cu ei.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari