Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita catana_ali's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2007
    Postari in forum
    2
    Buna fetele,nu am mai intrat de fff mult timp pe site,insa acum am facut-o pentru a va ruga sa ma ajutati daca puteti.Mai am nevoie de doua fiole de Pregnyl de 5000 unitati,pentru a duce la capat tratamentul sotului meu in vederea conceperii unui bebe.Va rog mult daca auziti pe undeva ca se gaseste acest Pregnyl (5000ui)anuntati-ma.Doar doua fiole imi mai trebuiesc.Va multumesc din suflet.

Floricica Nou Venita ellen's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.08.2008
    Postari in forum
    1
    Buna! Eu am facut doar o fiola din cele trei pe care le primisem pentru pastrarea sarcinii. Din pacate era prea tarziu, sarcina fiind deja oprita din evolutie. De la cabinet mi s-a spus ca se gasesc foarte greu. Eu le mai am pe cele doua fiole ramase, pe care ma gandeam sa le duc inapoi. Am fost foarte speriata, avand in vedere ca am citit ca sunt total contraindicate femeilor insarcinate si cu toate astea mie mi s-a facut injectia respectiva. Le-am primit fara prospect si fara sa mi se spuna care e rolul lor. Am aflat mai multe de pe net si bineinteles am schimbat si doctorul.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari