Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita crinatopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.12.2006
    Postari in forum
    81
    Buna, mamici!

Sunt sigura ca de fiecare data cand mergeti la cumparaturi va uitati dupa jucarii care mai de care, dar nu mare va fost dezamagirea cand, odata ajunse acasa ati observat ca jucaria cea noua incanta micutul o perioada scurta de timp. Asa ca haideti sa ne oprim din activitatea zilnica cateva ore si sa incercam sa confectionam jucarii impreuna cu cei mici, sunt printre noi si mamici invatatoare care fac adevarate opere de arta in orele de abilitati practice si sunt sigura ca ar fi incantate sa ne invete si pe noi. Eu si Onuta, fetita mea de 3 ani, avem un colt unde afisam ce lucram si suntem tare mandre de el, toti musafirii isi dau cu parerea despre ce muncim noi.

In curand vor veni Sarbatorile de Iarna si n-ar strica niste ornamente lucrate manual, asa ca ... ne ajuta si pe noi cineva?

Floricica Senior georgilivia's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.09.2006
    Postari in forum
    2.985
    Da, si eu mai astept idei, sau chiar staturi si descrieri de cum sa facem si ce.

Floricica Nou Venita peta's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2007
    Postari in forum
    38
    Buna ziua tuturor mamicilor!

Incep prin a spune ca este foarte interesant subiectul postat de tine Crina. Intotdeauna trebuie sa stimulam creativitatea copiilor. Dupa parerea mea va puteti inspira din urmatoarele articole:

Jocuri de toamna si
    Jocuri de Halloween

Sper sa va fie de ajutor! Pupici!

PS: As vrea sa imi spuneti si mie daca aceste joculete le-au placut copiilor vostri.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari