Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Sunt in pana de idei in privinta jucariilor adecvate acestei varste.

Elena se plictiseste repede de jucarii, ii plac mai mult lucrurile care nu sunt special create pentru joaca.As vrea sa ma joc mai mult cu ea, dar nu stiu cum, nu stiu jocuri in 2.....exista ceva site-uri cu si despre jocuri si jucarii?

Voi ce jucarii cumparati copilasilor vostri?Ce jucarii le plac mai mult.
    ma gandeam daca le cumparati ceva deosebit..sa ne spuneti si noua.

Floricica Avansata alinutzapopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    Lui David ii plac f mult masinutele:)))...ca doar e baietel....are o orga care ii mai place mult...si lego...e innebunit sa construiasca.

Floricica Avansata alinutzapopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    si mingea ii place...o arunca prin casa si fuge dupa ea..

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    copii pana la 3 ai snt f dependenti de adult si nu se prea pot juca mult timp singuri asa ca ne cer atentia neincetat.eu de obicei ma joc oricand am ocazia
    de ex cand o dezbrac fac totul ca o joaca.numesc partile corpului,hainutele si incerc sa o fac si pe ea sa zica sau sa fie atenta la mine. o mai gadil si o pup si se distreaza.
    trebuie si mult aimaginatie si rabdare si ideile cred ca vin...

Floricica Avansata giani's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.03.2007
    Postari in forum
    1.958
    ca si Adela si eu cand o dezbrac ma distrez cu ea ,o gadil pe burtica si ii repet ca este burtica ,puta ,piciorul.....cand ii fac masaj ,ii pun un pic de crema pe manuta si se distreaza ca isi da si ea cu crema
    ne jucam cu mingea ,eu o arunc la ea si apoi o arunca si ea dar de multe ori o arunca in alta directie
    eu ma scund si ea vine si ma cauta si rade cand ma gaseste
    cand sunt obosita o iau cu mine in pat si incepem sa numaram sau ii arat in carticele animale
    singura nici Iulia nu se ma joaca

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari