Ultimele discutii din forum
    juliasm
    Guest
    Pentru ca avem o multime de hainute care nu ne mai incap prin dulapuri si tot pentru ca am vazut ca se poarta,oferim si noi la vanzare ceea ce ne prisoseste.Pentru delatii ne gasiti (de regula pe amandoua,ca prunca sta in brate la mami) la adresa de email juliaheartbeat@yahoo.com ,iar pe Y!M la acelasi ID, juliaheartbeat ,pentru a va oferi linkul unde puteti vedea despre ce e vorba.
    Multumim anticipat si va asteptam.

Julia si bebe Sarah

juliasm
    Guest
    Daca nu suntem din aceeasi localitate,se poate trimite prin curier rapid sau prin posta romana,ambele cu plata ramburs. Oferim seriozitate.

juliasm
    Guest
    Am adaugat intre timp jucarii in stare foarte buna pentru copii,articole noi de lenjerie intima pt mami,diverse articole de imbracaminte/incaltaminte de dama si diverse lucruri care ar putea face interesul Dvs.Va astept pt detalii pe email sau yahoo messenger la ID juliaheartbeat.

juliasm
    Guest
    Pentru a vizualiza albumul nostru de pe photobucket,va rog sa accesati linkurile de mai jos:

Floricica Nou Venita babylu's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.05.2008
    Postari in forum
    78
    din ce oras esti? m-ar interesa niste jucarii...taxele postale cine le plateste?

juliasm
    Guest
    Sunt din Satu Mare.Taxele postale prin posta romana costa aprox.7 Ron,pt un pachet de pana in 2 kg(am expediat ieri ceva).Daca suma depasteste 50 Ron,platesc eu taxele postale. :)

Floricica Nou Venita babylu's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.05.2008
    Postari in forum
    78
    juliasm, ti-am trimis mail

juliasm
    Guest
    Vazut.Ma duc sa fac pachetelul...

juliasm
    Guest
    Dupa ce unele hainute si-au schimbat micul stapan,am adaugat lucruri noi si dragute pe pagina noastra.Le puteti vedea apasand
    AICI . :)

Pentru contact,ramane valabil Yahoo ID juliaheartbeat si adresa de email juliaheartbeat@yahoo.com .

juliasm
    Guest

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari