Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita andadarabus's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.03.2008
    Postari in forum
    135
    fetelor voi ce fel de scutece folositi.noi acum le incercam pe cele de le huggies

Floricica Nou Venita andadarabus's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.03.2008
    Postari in forum
    135
    fetita mea are 6 luni.cit a fost mai mica am folosit,,pampers;a creacut un pic si se uda pina la git,am incercat,,happy,,dar nu imi place calitatea.acum am incercat huggies si mi se par destul de bune cu banda de elastic in spate,nu sia udat niciodata hainutele cu pipi,de cind le folosim.atit ca sunt un pic mai scumpe.[babyroll]

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Acest topic va fi inchis!
    exista alt topic la fel!
    VA ROG SA DATI CAUTARE INAINTE SA DESCHIDETI ALT TOPIC!
    Multumesc!

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097

Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    Afro, eu i-am mutat aici subiectul, nu am observat celalalt subiect, vad ca nu s-a mai raspuns de ceva vreme. Hai sa o ajutam pe anda sa gaseasca locul potrivit unde sa posteze pentru a ajunge la reala problema, si anume sa gaseasca un raspuns. Multumim Afro de interventie. Anda, te rugam sa postezi in topicul deja existente, celelalte vor fi inchise conform regulamentului. Iti multumim pentru intelegere.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari