Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ingerasul08's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2009
    Postari in forum
    157
    Cumpar carucior, care ajunge si in pozitia culcat, nu f scump, avem unul dar ne-am inselat este timp landou si apoi sport, copilul nu poate dormi in cel sport, multumesc

Floricica Nou Venita dominque's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.05.2009
    Postari in forum
    5
    Buna,
    Eu am un carucior sport ce l-am cumparat acum o luna de zile, care are posibilitatea de a-l pozitiona cum vrei tu. De ce vreau sa-l vand? Pt ca eu nu am fost inspirata cand l-am cumparat si nu poate fi ferit de soare, in sensul ca nu-l pot intoarce spre mine cand doresc.Daca te intereseaza, astept un raspuns si apoi discutam personal.

Membru inregistrat la
    27.03.2009
    Postari in forum
    157
    Ceau, sigur ca ma intereseaza dar as vrea sa stiu si la ce pret, deja am platit pe unul 890 si nu as vrea sa mai dau o gramada de bani, multumesc dominque

Membru inregistrat la
    23.05.2009
    Postari in forum
    5
    In regula,
    400 ron si eu a dat mai mult dar nu conteaza....imi dai o adresa de mail sa-ti trimit o fotografie cu carutul? Eu sunt noua pe forum, am cateva zile si abia stiu unde sa-mi caut raspunsurile:))

Membru inregistrat la
    27.03.2009
    Postari in forum
    157
    K, multam m-am gandit eu ca o sa-l dati la un pret mai maricel, nou fiind, multumesc ff mult pentru promptitudine, dar totusi imi este ff greu sa mai dau atat pe un altul, dar du-te pe forum sus unde scrie " incepe o noua discutie", si lasa un mesaj poate o alta mamica este interesata de caruciorul tau.Multumesc inca o data si imi pare rau eu caut unul si folosit.O zi buna

Floricica Nou Venita angel's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.11.2008
    Postari in forum
    63
    Buna ! Am un carucior de la primii pasi! se poate folosi in ce pozitie dori ti! este ff practic! in stare f buna! l-am cumapart cu 6 mil 500 si il dam cu 2 mil 500! daca v-a interesaza v-a pot trimite poze! o zi buna!

Membru inregistrat la
    27.03.2009
    Postari in forum
    157
    Ceau angel, multumesc ff mult pt mesaj, totusi nu as mai da atat pe un altul, deja avem unul care deja a costat f mult, multumesc inca o data si numai bine

Floricica Nou Venita angel's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.11.2008
    Postari in forum
    63
    cu mare placerE!

Floricica Nou Venita biancamea's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.02.2009
    Postari in forum
    125
    salutare,avem noi unul,nou,nout, 3 pozitii de reglare a spatarului, frane,suspensii,maner rabatabil,1,5 mil.

Membru inregistrat la
    23.05.2009
    Postari in forum
    5
    Cu mare drag si imi pare rau ca nu te pot ajuta!!

MUlta sanatate lui bebe si o zi buna!

Membru inregistrat la
    27.03.2009
    Postari in forum
    157
    Ceau biancamea, se poate o poza sa-mi tr.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari