Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita dsteluta91's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.04.2008
    Postari in forum
    23
    eu una nu mai stiu cum sa imi imbrac pitica in aceasta perioada . nu vreau sa raceasca . chiar nu mai stiu cum , cand plec de acasa e cald pe drum incepe vantul , apoi iar se face cald, si tot asa.

Floricica Avansata doloro's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2007
    Postari in forum
    2.392
    Eu il imbrac mai sumar nu il infofolesc , aici sunt cam 18 grade zilele astea si nici caciulita nu-i mai pun de mult ,si-asa o scoate singur si o arunca pe strada.Ei sunt mult mai rezistenti decat par, noi ne-am plimbat prin vant , ploaie si zapada si nu a patit nimic desigur carutul acoperit .

Floricica Senior kata_kata_76's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.10.2007
    Postari in forum
    2.675
    si eu la fel il imbrac,nu il infofolesc,eventual mai iau la mine o gecuta mai groasa si o caciulita daca are in cap un fesulet,o bascuta ceva,in rest e imbracat lejer.

Floricica Cu Vechime claudiadinu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2006
    Postari in forum
    8.772
    Da, este destul de ciudata vremea asta... dar, eu cand ies cu Vladutz afara, il imbrac ca pe mine.. ies un pic eu inainte sa vad cum e afara si apoi ne imbracam si mai iau ceva, o gecuta si o caciulita ca sa nu ne faca vremea surprize.

Floricica Senior iryanna's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.07.2007
    Postari in forum
    4.679
    nici eu nu-l imbrac gros..un body,o bluzitza subtire si un hanorac ,plus caciulita ca la noi este vant mai mereu.noi inca folosim londoul,asa ca e ferit de vant cat de cat.

Floricica Nou Venita adiina's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.04.2008
    Postari in forum
    3
    si eu la fel il imbrac, un body, o bluzita si hanorac iar dac e prea cald renuntam la hanorac si luam o vestuta + caciulita.pana acum sunt multumita ca nu a racit chiar daca afara a batut vantul.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari