Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita catal1n's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.04.2008
    Postari in forum
    1
    Cred ca cu toti am trecut prin momentele cand trebuia sa le luam celor mici acele costumatii pentru serbari..si ne-am saturat de improvizatii si adaptari k sa le spun asa. Piata din tara noastra s-a dezvoltat destul de mult in ultimul timp, incat sa putem gasii costume intregi, frumoase..de care cei mici cu siguranta se vor bucura. Am tot cautat astfel de magazine, tot ce am gasit sunt cateva accesorii, cu care intr-un final reuseam sa fac ceva, insa sincer sa va spun nu eram multumit...poate exagerez, dar consider ca ar trebui sa avem si noi asa ceva, adik am tot vazut prin filme la copii, costume de superi eroi sau de diferite personaje, costume intregi si foarte frumos realizate...trebuie sa existe si la noi si chiar nu cred ca acestea costa extraordinar de mult. Am deschis acest subiect cu gandul ca nu sunt singurul care vrea asa ceva si nu are de unde sa cumpere...asa ca va rog mult, daca cineva dintre voi a gasit astfel de magazine, sa ne spuna si noua, va vom fi cu adevarat recunoscatori..si sincer chiar consider ca vorbesc in numele multora.

Va multumesc si astept cu nerabdare propunerile voastre.

Multa bafta!

Floricica Nou Venita vali_plus3's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.07.2006
    Postari in forum
    194

Floricica Nou Venita m1ha3la's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.04.2008
    Postari in forum
    1
    Buna catal1n, ai foarte mare dreptate, uneori e chiar o problema cu costumele astea, eu am cautat anu tecut 2 sapt un costum de albinuta pentru puiu meu.
    Am gasit recent un site pe care erau tot felu de costume foarte simpatice, ce' drept am cautat ceva pe acolo.. http://www.magazinuldecadouri.ro/ se numeste magazinul. Eu am vazut destul de multe interesant, sper doar sa le aiba pe stoc si cand o sa am nevoie de ele:P

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari