Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta vrajitoarea23's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.08.2007
    Postari in forum
    870
    Buna!

am un baietel de 2 luni si 12 zile si mi-ar face placere sa discut cu alte mamici despre progresele facute de bebelusi.

Floricica Nou Venita alina1985's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.04.2008
    Postari in forum
    99

buna si eu am un baiat razvi nascut in 17 febr si asteptam cat mai multe mamici pusy

Floricica Nou Venita dolo's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.05.2008
    Postari in forum
    7
    buna sunt noua si am si eu o super fetita nascuta pe 1 februarie

Membru inregistrat la
    21.04.2008
    Postari in forum
    99
    buna noi iti uram bun venit sa-ti traiasca este cea mai mare de aici pana acum.Am vrut sa va intreb daca ati facut vaccinul de 2 luni.noi il vom face saptamana asta pusy

Floricica Nou Venita dolo's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.05.2008
    Postari in forum
    7
    da l-am facut si a fost f bine,am avut emotii n-am dormit toata noaptea de frica sa nu faca febra cu toate ca medicul m-a asigurat ca nu va face.am facut vaccinul infrarix hexa si m-a costat 220 ron.se pare ca a meritat.

Membru inregistrat la
    21.04.2008
    Postari in forum
    99
    buna ma bucur pt voi ca nu ati facut febra si mie imi este frica de vaccinuri dar vom trece noi si peste asta noi am iesit azi la plimbare si nea prins ploaia a fost cuminte azi a dormit a gangurit,a ras noi va uram o seara placuta

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Dragele mele,

In cadrul acestui topic a fost deschis subiectul Bebelusi de Primavara 2008 in care pot discuta toate mamicile cu bebelusi de primavara .
    Va invit sa continuati discutiile acolo! Acest subiect va fi inchis.
    Multumesc

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari