Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita aussie's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.04.2008
    Postari in forum
    1
    Hei! Cine vrea carut, patut, interfon, un tobogan si un sterilizator biberoane de bebe, ca eu sunt baiat mare, nu mai am nevoie de ele? Mami zice ca le vindem pachet complet sau individual. Pachet complet adica: un carucior Mon Bebe trio( landou+sport+cosulet auto, cu accesoriile din dotare) 600 RON, un patut cu cadru metalic si accesorii din burete si material textil, cu baldachin +cos pentru bebe, roti si balansare laterala ( poate fi folosit ca patut, ca tarc si ca pat prescolar) 370 RON, interfon CHICO (receptor si transmitator, cu leduri si variator de putere +2 frecvente, alimentare priza si baterii) 100 RON, sterilizator biberoane Petra (pemntru 6 sticle) 50 RON, un carucior sport super usor, pliabil rapid adus din Germania – 80 RON si toboganul meu primit cadou – material plastic viu colorat 40 RON. Pret pentru toate 1240 RON. Putem trimite poze prin email si descriere amanuntita. kokosympatic@gmail.com 0788643000

Floricica Nou Venita guzghis's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2007
    Postari in forum
    53
    buna ziua! as dori poze cu topoganul si masuri (lungime, inaltime). daca este ceea ce dorim este necesara expedierea prin posta. email atzarici@yahoo.com multumesc

Floricica Novice paula toma's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.09.2006
    Postari in forum
    549
    buna
    ma intereseaza caruciorul sport..daca mai e valabil anuntul

Floricica Nou Venita irenne's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.04.2008
    Postari in forum
    16
    buna! mai aveti topoganul? il vrem noi!!!!!!!!!
    id-fsupermami

Floricica Nou Venita babylu's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.05.2008
    Postari in forum
    78
    Aussie, daca sterilizatorul este electric si daca il mai ai, il vreau eu! Te-am sunat dar aveai telefonul inchis
    poate pui si niste poze...

Floricica Nou Venita adrianayo's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.11.2007
    Postari in forum
    57
    Buna. Si eu te-am sunat ...dar tot inchis ai telefonul. O sa te mai sun maine.Eu vreau interfonul . Sa nu ma uiti : REZERVAT !!!

Floricica Novice paula toma's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.09.2006
    Postari in forum
    549
    buna draga mea
    ma intereseaza caruciorul nr meu de tel e 0754484363,asi dori si poza cu el,id-ul meu e l_c_andi@yahoo.com
    multumim,asteptam raspuns

Floricica Nou Venita babylu's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.05.2008
    Postari in forum
    78
    Ce s-o fi intamplat cu Aussie, de n-a mai postat nimic si nici la mobil nu raspunde?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari