Ultimele discutii din forum
    elle
    Guest
    Sunt Elle si stiu ca sunt alte persoane cu probleme mai grave decat mine dar,am sa fiu sincera si va spun drept ca nu am posibilitatea sa-i cumpar un patut BAIETELULUI MEU.Tatal ,nu contribuie deloc,nu am incotro....cine are un patut de bebesi nu-l mai foloseste...va rog ajutati-ma.sunati-ma la TEL;0729473086.Ellena.MULTUMESC

Floricica Nou Venita marianas's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.08.2007
    Postari in forum
    27
    Te inteleg f. bine. Eu am un patut disponibil. E nou si are salteluta din paie de grau, f. buna pentru bebelusi. Nu stiu cum sa te ajut. Daca ai o solutie, raspunde-mi sau suna-ma la 0728332390.

elle
    Guest
    Buna,suntElle si vreau sa-ti multumesc ptr mi-ai raspuns insa,nu am posibilitatea financiara ca sa ajung pana in Braila.Singura modalitate ar fi sa cunosti pe cineva care are drum spre bucuresti si sa mi-l aduca cu masina.As iesi eu la aeroport Baneasa si il iau .eu stau aproape de DN 1.NU AM ALTA SOLUTIE PTR NU MA DESCURC FINANCIAR.Maine -poimaine nasc.MULTUMESC ORICUM

Floricica Nou Venita gabrielacenuse's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.07.2007
    Postari in forum
    224
    nastere usoara!te asteptam cu vesti bune si cu poza bb in album[bebelus][floare galbena]

Floricica Nou Venita marianas's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.08.2007
    Postari in forum
    27
    Imi pare tare rau. Nu dispera. Nastere usoara si ai incredere. Vei vedea ca solutia pentru problema ta va apare cat de curand posibil. Ai grija de bebe!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari