Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior delya's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.11.2007
    Postari in forum
    3.920
    fetelor sunteti vreuna care foloseste Ventolin Inhalator, ptr controlul rinitelor alergice?stiti ceva daca are efecte nocive asupra copilului?

Floricica Veterana cojocariuf's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2006
    Postari in forum
    16.061
    Delya, sotul meu foloseste acest spray in crizele mai grave de astm! tu il folosesti doar pentru alergii sau ai astm? pentru ca pentru alergii exista mai multe tipuri de pastilute care cred ca ar fi mai comode!
    efectul Ventolinului asupra sarcinii nu'l stiu, poate medicul tau de familie sa te indrume daca nu gasesti raspuns, pentru linistea ta!
    sarcina usoara in continuare!

Floricica Senior delya's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.11.2007
    Postari in forum
    3.920
    mersi mult, eu il folosesc ptr alergie, de mai multi ani si am citit ca trat inhalator e cel mai lipsit de risc, il folosesc foarte putin, dar vroiam mai multe pareri

Floricica Veterana cojocariuf's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2006
    Postari in forum
    16.061
    Buna dimineata burtici! am o intrebare daca puteti sa ma ajutati! ieri ma manca burtica dar fiind la serviciu tot o mangaiam eu prin pulovar insa dupa ce am ajuns acasa am observat ca ma manca ceva si pe picior si cand m'am uitat am vazut ca pe burtica aveam niste bubite ca o alergie, la fel pe picior si pe spate jos! m'am gandit ca mancasem un snitel si poate de la el sa fi avut ceva, dar nu stiu ce sa zic! azi dimineata iara au inceput sa ma manance aceleasi zone...aveti idee cu ce as putea sa ma dau pana ajung la medicul de familie?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari