Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita andreeairl's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.04.2006
    Postari in forum
    44
    Buna fetelor. Ma confrunt cu o problema serioasa. Fetita mea merge la gradi 5 ore pe zi si aproape in fiecare zi primesc reclamatii de la educatoare ca isi impinge , zgarie, loveste colegii. Acasa nu prea face prostioare asa ca nu prea este pedepsita dar cand este , i se da pauza de 2 minute in camera ei. Imi este foarte rusine cand mi se spune asta. Cum trebuie sa procedez?

Floricica Avansata anca munteanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.05.2006
    Postari in forum
    1.305
    Nu stiu daca fetita vorbeste si ce feed-back-uri ai de la ea in privinta gradinitei. Dar sigur este nevoie sa afli ce cauze exista, ce o supara pe ea si ce "spune" prin aceste gesturi.

Floricica Avansata ely27's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.11.2007
    Postari in forum
    1.241
    si eu sunt de aceeasi parere.

Floricica Nou Venita andreeairl's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.04.2006
    Postari in forum
    44
    Apreciez raspunsurile. Ea se pregateste cu drag in fiecare zi de gradi si niciodata nu zice ca nu vrea sa mearga , numai ca odataajunsa acolo, nu imi drumul sa plec. Ar vrea sa stau cu ea. Si se cam supara cand vede ca ies pe usa. In rest,pare destul de multumita

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari