Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime isaelena's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.11.2007
    Postari in forum
    6.011
    Buna tuturor!

Numele meu este Elena si am 26 de ani.

AM SI EU O MARE MARE FOARTE MARE RUGAMINTE LA VOI:mi-ati putea recomanda un MEDIC BUN?

VA MULTUMESC ANTICIPAT.

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    draga Elena bine ai venit pe forum!
    este un topic'Doctori Ginecologi...acolo vei gasi cu siguranta ce te intereseaza!

Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    citeste aici:

Doctori Ginecologi

Membru inregistrat la
    22.11.2007
    Postari in forum
    6.011
    VA MULTUMESC DIN SUFLET, SUNT FOARTE STRESATA...sa va povetsesc si de ce, poate opinia voastra ma mai linisteste...sper sa nu va plictisecs insa.
    astazi am trecut printr-o experineta ce m-a determinat sa merg sa fac un consul ginecologic, mai ales ca imi doresc foarte foarte mult un bebe.
    nu am fost niciodata la un medic de frica cred...nu imi dau seama de ce, si am realizat ca au trecut 4 ani de casnicie si eu nu am ramas insarcinata. astazi nasa mea a fost operata dupa ce timt de doi ani i se spunea ca are un chist, care de fapt a fost o infectie pe trompe si a ramas fara una.....
    credeti ca e anormal ca in mai mult de patru ani, sa zicem 5 sa nu raman insarcinnata macar o data? precizez ca de mai bine de un an nu ma mai protejez in nici un fel.

Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    draga mea mai este un topic unde sunt fete in situatia ta!
    eu iti urez multa bafta sa vina bebe cat mai repede!
    caut acum si iti dau link! acolo poti sa vorbesti cu fetele care au aceeasi problema ca si tine!

Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    multa bafta draga mea! D-zeu sa te ajute sa-ti indeplinesti visul de a avea bebe!

Cieste aici!

Membru inregistrat la
    22.11.2007
    Postari in forum
    6.011
    SARUMANA MULT DE TOT. SA VA DEA DUMNEZEU TOT CE NU AVETI SI VA TREBUIE.

Floricica Nou Venita maria77's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2007
    Postari in forum
    132
    Buna Isa
    Eu iti recomand cu mare drag pe Popa Mirela..Sau pe Silviu Predoi..Sunt amandoi ff dragutzi si calzi..
    Eu am nascut cu Dr.Popa..Ff profesionista si un om foarte apropiat de paciente..Si un om cu un extraordinar bun simt
    Succes

Membru inregistrat la
    22.11.2007
    Postari in forum
    6.011
    SARUMANA MULT

Floricica Nou Venita j_ulli_a's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.10.2006
    Postari in forum
    152
    eu ma chinui de 2a ni sa am un bb fara nici un rezultat,am facut analize,operatii,tratamente.am umblat prin doctorii..de m-am saturat,pana cand am ajns la aceasta doctora.numele ei este denisa protopopescu,lucreaza la medsana si la centrul medical unirea.este medic primar obstretica ginecologie,conferentiar universitar,supraspecializare infertilitate si doctor in stiinte medicale.eu sunt sigura ca,cu ajutorul dansei am sa fac copilul pe care mi-l doresc de atata timp.ti-o recomand din tot sufletul.daca vrei detalii putem vb pe mess

Membru inregistrat la
    22.11.2007
    Postari in forum
    6.011
    merci mult

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari