Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita peta's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2007
    Postari in forum
    38
    Orice mamica este invadata de tot felul de vise pe perioada sarcinii. Unele mai ciudate ca altele! Este bine sa impartasim celorlati din experientele noastre pentru a le putea intelege mai bine.

Floricica Veterana amelia_pitik's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.04.2007
    Postari in forum
    14.272
    asa e,...eu de la un timp visez k nasc k mi se rupe apa..etc

Floricica Cu Vechime violetatoronto's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.07.2007
    Postari in forum
    5.176
    buna fetelor!eu nu cred nici in vise nici in supersitii,mi se par niste aberatii "a la tara" numai babele au scornit toate prostiile astea.....si eu am visat ca aveam bebe ,ca nascusem ca nu aveam lapte, ca nu staim cu sa/l tin in brate...dar nu tin cont de ele,si mai e ceva cica nu e bine sa cumperi haine pana se naste bebe alta prostie stupida,eu mi/am cumparat 2 body,potosei si 2 bluzite,si azi am vb cu soacra/mea pe mess si cand i/am aratat ce am cumaparat cica sa nu mai cumapar ca nu e bine,i/am spus sa ma lase in pace ca nu cred in asa ceva,pana la urma e copilul meu si fac ce vreau...numai Dumnezeu decide cum o sa fie mai devreme sau mai tarziu,e voia Lui.....asa ca....

Floricica Veterana amelia_pitik's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.04.2007
    Postari in forum
    14.272
    nici eu nu am tinut cont de nici o superstitie...knd am vr sa cumpar hainute am cumpar si tot asa..dak te iei dupa atatea superstitii..ajungi la nebuni

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari